Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
gz
avatar
gzz
avatar
16:28 Przedmioty z Mew: Lalka Mew, 6 Kul przyszłości. Po tygodniu <3
avatar
Sprzedam Articuno 100+1
avatar
ZAPRASZAM O 18 NA LOSOWANIE ZWYCIĘZCY LALKI AERODACTYLA Uśmiech
avatar
W tych losach jest dużo pokemonów, które są na mapie xD to jest specjalnie zrobione żeby nie było tylko poków z boxa
avatar
magby/cyndaquil z losów weźcie to poprawcie. Bo te pokemony można złapać pod pc
avatar
Sell mewtwo 1 lvl bez podpisu 1.3k pp
avatar
Przyjme każde karty Ktoś chętny Proszę pisać priv na forum albo w grze nick przemusz ,przemuszek i przemuszs Duży uśmiechDd
avatar
@Smiercionosny Smog Dzięki za ładne pare lat wspólnej gry Uśmiech Miłego Dnia !
avatar
@"Arek Bonaventura" Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział dlaczego nie usunąłem jeszcze konta.... @Ithuriel no tutaj o updaty ciężko bardzo haha
avatar
@"Smiercionosny Smog" Bo chyba konta zapomniałeś usunąć xD
avatar
Wrócisz szybciej niż pojawi się jakikolwiek update, tego jestem w 100% pewny.
avatar
Ja rowniez chcialem Ci podziekowac za wspolna gre przed te kilka dni, miejmy nadzieje, ze nastepne bede rowniez wspaniale i niezapomniane. Do zobaczenia! Uśmiech
avatar
@Ithuriel nie nie nie Uśmiech
avatar
"i do zobaczenia w weekend na lboxie"
avatar
O to trzeba byc po lalke może się uda Duży uśmiech
avatar
@"Smiercionosny Smog" W końcu nadeszła ta chwila... #Zfartem
avatar
Jutro podczas meczu, wylosuję jedną osobę z pośród wszystkich aktywnych graczy, która otrzyma specjalny prezent pamiątkowy w postaci " Jednej jedynej i niepowtarzalnej Rzadkiej Lalki Aerodactyla " także jeśli komuś zależy by takową zdobyć proszę być aktywnym Uśmiech OSOBY, KTÓRE BĘDĄ MI WYPISYWAĆ BYM JE WYBRAŁ NAPEWNO NIE ZOSTANĄ WYBRANE Uśmiech
avatar
Dziękuję wszystkim za wspólną grę przez te wszystkie lata Uśmiech bywały spiny i kłótnie ale przynajmniej była dobra zabawa Uśmiech życzę wszystkim dalszej rywalizacji i sukcesów Uśmiech pozdrawiam Patros