Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Hejka Uśmiech Przy kolejnej rekrutacji będzie brane pod uwagę też w dużej mierze to jak gracze będą pomagali i zachowywali się w grze od teraz dajemy sobie okres na to żeby się przypatrywać i jeżeli uznamy że ktoś się nadaje i jest potrzebny to przeprowadzimy rekrutacje też licząc się ze zdaniem innych graczy Uśmiech Oczywiście nikogo nie skreślamy. Życzymy miłej gry Uśmiech
avatar
Szukam osoby do teamu na Mistrzostwa w Piłce nożnej
avatar
Sprzedam raikou 1lvl bez podpisu / articuno 130 lvl bez podpisu/ Zapdos 1 lvl bez podpisu <><><>Kupie:Saffari balle /Vip 7 day,30 day/Zwoje premium/cukierki/
avatar
Sprzedam tanio articuno 100+1
avatar
Ktoś dzisiaj idzie na LBOXA?
avatar
Sprzedam raikou 1lvl bez podpisu / articuno 130 lvl bez podpisu/ Zapdos 1 lvl bez podpisu <><><>Kupie:Saffari balle /Vip 7 day,30 day/Zwoje premium/cukierki/
avatar
sprzedam articuno
avatar
No teraz jest
avatar
avatar
@Naxer Konkursem, tym od screenów. Chciałem coś sprawdzić a tu tematu brak.
avatar
Dlaczego*
avatar
Smog, dla czego więc mi odpowiadasz zamiast zachować to dla siebie? Hipokryzja aż bije....
avatar
@"Smiercionosny Smog" Również o tym pisałem że jesteś zbyt głupi ;>
avatar
i właśnie o tym pisałem... Musisz komentować zamiast zachować to dla sb.... Żenada
avatar
To Od kiedy nie można wyrazić swojej opinii o poglądach? Psuje mi to całkowicie demoktlratyczny światopogląd, a nie chce robić spamu w poście.
avatar
"każdy z Nas ma prawo do własnego zdania i nikt nie ma żadnego prawa aby komentować czyjeś zdanie"
avatar
@Ithuriel eventem czy konkursem?
avatar
Gdzie się podział temat z halloweenowym eventem? ;c
avatar
Za dużo l boxów robicie jak i piesków ;d
avatar
Sprzedam tanio artka