Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
nie napisałeś chyba tepnął tylko że mnie tepnął... Więc pilnuj się bo chcesz coraz bardziej zabłysnąć na serwerze ale Ci to nie wychodzi...
avatar
Nie byłem pewny więc napisałem *Chyba tepnął* ale potem sie dopytałem.
avatar
Aruś, jeżeli nie wiesz jak się znalazłem na legend boxie to nie pisz że Osadnik mnie tam dał, bo nie masz podstaw aby tak mówić... To jak się tam znalazłem może sprawdzić admin aby nie było głupiego gadania że mnie Osadnik teleportuje aby ułatwić mi grę haha wszedłem brama bo byłem wylogowany przed nią, a jak jest jakiś bug na niej to nie moja wina xD przynajmniej administracja się dowie że jest tam bug xD
avatar
Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach PxG w piłce nożnej więcej informacji tutaj >>> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...2#pid20742
avatar
Siemankoo
avatar
Dzień dobry
avatar
#Osadnik - Źle zinterpretowałem wiadomość. Przeprosiłem już nawet za to. Uśmiech
avatar
Iks de po prostu. Sprzedam tanio articuno.
avatar
przecież to co Czesia zacytowała to zostało Ci przedstawione już 8 listopada to co Ty znowu fisiujesz?
avatar
Przepraszam, nie potrzebnie się uniósłem. Czytanie ze zrozumieniem chyba faktycznie sprawia mi trudności, następnym razem przeczytam wiadomość minimum trzy razy zanim udzielę odpowiedzi. @l#Czesia dziękuję za odpowiedź.
avatar
Nie rozumiem tego? Nie mogę nawet zapytać?
avatar
Ahaaa, w zamian za co? Czym znów zawiniłem? Może odrazu dajcie mi dożywotni zakaz niż tak bezpodstawnie go przedłużacie?
avatar
@ rumun -"osadnik: Tak się składa, że w tym momencie otrzymujesz zakaz brania udziału we wszystkich eventach organizowanych przez nas do końca listopada 2020r. Jeżeli dalej będziesz oszukiwał administracje zostaniesz ukarany także w grze w inny sposób."
avatar
farmazon ?? to Ci dopiero dowcip powiedziałeś hahaha xD
avatar
Dobrze ze kto inny tu ustala zasady. Twoje zdanie jest dla mnie nic nie warte farmazonie.
avatar
Dożywotni xD
avatar
Osad, ile mi jeszcze zostało okresu karencji? Do tego weekendu czy do końca miesiąca?
avatar
@XeNoK Maniak Duży uśmiech
avatar
Aruś, przykro mi ale brak czasu na gre jak narazie xD zreszta za to że mi nie dawałeś expić 4 dni, nigdzie się z Tb nie wybieram.... Dawno bym miał 300 też a tak to przestałem expić
avatar
wprowadzono jakies zmiany co do dropienia kamyków? Jednego dnia przez łącznie ok 5h expienia wypadło mi 114 kamieni ognia i jest to dosyć dziwne moim zdaniem