Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Naxer jak coś zniknęły z domku znowu
avatar
Delete mu!!
avatar
@Rumunek Skoro to jest postać twojego sąsiada to dlaczego na tym samym koncie jest postać Rumunek tdi, w takim razie ban za współdzielenie konta ?
avatar
Czesia, po co miałbym kłamać? Konto jest mojego sąsiada, co prawda ja wysłałem wiadomość z numerami ale czy to coś zmienia? Pozdrów babcię i zapytaj czy pożyczy mi swoją tiare
avatar
Smiercionosny Smog, helper nie ma obowiazku odpisywac na pw, jego glownym kanalem na ktorym powinien byc czesto aktywny to "Pomoc". Ma prawo dac ci ignore bo helper to normalny gracz i tobie nic do tego
avatar
moją*
avatar
A królowa Elżbieta jest boją babcią
avatar
#Czesia, Kolason to mój sąsiad xD On nie miał zakazu brania udziału.
avatar
Sprzedam tanio articuno 100lvl +1 | Kupię gallade i boxy 4
avatar
@"Smiercionosny Smog" Odpowiadam każdemu, tylko nie mam obowiązku odpowiadać Ci 100x na te same pytanie
avatar
to jeśli nie masz ignora, dlaczego nie odpowiadasz ?? jako helper masz obowiazek kazdemu odpisać xD
avatar
@"Smiercionosny Smog" I znów szukasz zaczepki Oczko , po pierwsze nie załączyłem ani razu ignore u żadnego gracza, nie wiesz nie wypowiadaj się na ten temat
avatar
Mi się udało 61375 snorlaxów i karta także już spokój ;d
avatar
własnie sam dropie xD ale jak spadnie druga to Ci podrzucę xD hahaha tak btw , Aruś jeżeli jesteś już tym " helperem " nie masz prawa dać komuś ignore , gdyż jeśli ktoś potrzebuje pomocy a ty masz na nim ignore to zadymka Uśmiech
avatar
Patros dropnij mi karte muk
avatar
Sprzedam articuno | Kupię gallade i boxy 4
avatar
https://zapodaj.net/ed27ed2a3ebde.png.html co Ty myślisz że bedziesz ustawiał ludzi , gdzie mogą i gdzie mają expić bo ty tak powiesz ??? hahahaahahahahah żałosny jesteś typie
avatar
czy to jest poprawne zachowanie jak na helpera ??? chyba nie... ty masz dawać ludzią dobry przykład xD
avatar
ja tylko wejde w teleport vipa i odrazu za mna lecisz typie....
avatar
nie dajesz mi expić żeby twój przyjaciel Wojtuś mógł expić sobie bez problemu.... xD