Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Skoro według Ciebie to podchodzi pod *lizanie dupy* to ja nie mam pytań ;> Chyba jednak mam te 15 lat i nie rozumiem tego :/
avatar
mówisz coś o lizaniu dupy Arus ?? 11:14 [Helper] Arus [461]: O Wojtuś 11:14 [Helper] Arus [461]: P2 fire masz wolne 11:14 [Helper] Arus [461]: jak chcesz ;p 11:14 [Helper] Arus [461]: także leć expić kto tu komuś dupę liże hahahah nie dajesz expić innym boś dziecko niewychowane.... nie mogę wyjść z depo bo odrazu za mną lecisz hahahaha żałosne
avatar
bo jesteś 15 letnim dzieciaczkiem.... do nauki to ty możesz iść bo pewnie masz lekcje online xD ale wolisz siedzieć na pokach i wkurzać ludzi.... i to ty przeszkadzasz ludzią zeby zwrocic na siebie uwage, bo ja pisząc na forum jak się zachowujesz pokazuje ludzią jak zachowują się gracze na serwerze....
avatar
@"Smiercionosny Smog" piszesz że *Niechcący* Jezeli u Ciebie 2 roomy czyszczenia jest przez niechcący to okej, moje wszystkie roomy były niechcący wyczyszczone, bo klawiature mi się zacieła... xD troche takie Beczkowe, och znów zaczepianie poprzez *dzieciaku* jeżeli coś Cię sciska, to idź się poucz, przejdź się lub coś innego pozytywnego porób a nie ciągle narzekanie, przeklinanie, zaczepianie robisz to tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę. Również kończę na ten temat
avatar
@"Smiercionosny Smog" Patros nie możesz tu tak brzydko pisać pamiętaj, że tu też grają dzieci... Jeżeli chcesz się zwracać bezpośrednio do niego to piszcie sobie priv.
avatar
i skończ już tę dyskusje bo coraz bardziej mn irytujesz dzieciaku....
avatar
@"Smiercionosny Smog" * i jak mi powiesz że tak kur*a nie robisz , to normalnie skarge na ciebie składam i już nie będziesz kozaczył ranga....* << To w końcu się zastanów, czy poszły czy dopiero będziesz pisał <facepalm> Drugi dzień Hipokryzji
avatar
i skargi już poszły, ale jak widać administracja ma w dupie co się dzieje w grze...
avatar
ni o kto tu komu wybija respy.... widzisz mnie jak bije sobie grupke pokemonów to podlatujesz z sui i wybijasz all bo masz na hita i zgrywasz kozaka.... żałosne zachowanie
avatar
i dalej latasz na tym jebanym premium i wybijasz żeby mniejszy lvl nie mógł poexpić xDDDDDDDD jakbyś był na tyle inteligenty to byś nie zachowywał się jak ostatni dupek i dał innym expić.....
avatar
dupe to ty wszystkim liżesz żeby być lubianym xD xD uwierz wole być nielubiany i szczery niz kims kto probuje sie przypodobac innym na sile xD xd
avatar
@"Smiercionosny Smog" Co do skargi to już grozisz mi drugi dzień że skargi na mnie złożyłeś, że mogę się już pożegnać z rangą etc, jesteś na mnie cięty od tego momentu co mam Helpera, a wcześniej to *Dupe lizałeś* przepraszam że tak napisałem ale to jest jedyne dobre stwierdzenie na jego temat
avatar
@"Smiercionosny Smog" Chciałbym Cię prosić najpierw o jedno, nie błaźnij się na tym shoutboxie zarówno jak i na pokemonach. A więc tak: Na początku to ty zacząłeś wojnę z *wybijaniem* ponieważ expiłem noobka zapytałeś się czy możesz dobić sobie 5 lvli do lboxa, ja napisałem że *Nie resp jest dla każdego* poczym zacząłeś mnie wyzywać od dzieciaków to stwierdziłem że potym co pisałeśto Ci nie zwalniam respa, więc pobiegłeś za mną i zacząłeś mi wybijać respa, gdy napisałem *już relogam* to zacząłeś płakać że skargę na mnie złożysz bo dobijam, akuratnie nie dobijałem wtedy tylko gdy zalogowałem się na Helpera, to zacząłem sobie biegać dookoła.
avatar
i jak mi powiesz że tak kur*a nie robisz , to normalnie skarge na ciebie składam i już nie będziesz kozaczył ranga....
avatar
Aruś muszę Ci powiedzieć, że jesteś najśmieszniejszą osobą w grze xD chłopie expisz noobka, i jak tylko ktoś Ci wbije na vipa odrazu wbijasz na Helperka i wszystko wybijasz żeby inni nie poexpili.... żałosne zachowanie i dziecinne... polecam umówić się do psychologa bo może jakiś problem z głową masz a o tym nie wiesz....
avatar
Język
avatar
Wyzywanie na Shoutbox beze mnie coś nowego. Duży uśmiech
avatar
Kupię gallade i box4
avatar
@"Smiercionosny Smog" Nawet nie oczekuję od Ciebie tego :/
avatar
Arus, o tobie to nawet jednego bym nie napisał....