Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
+3
avatar
+1
avatar
+1
avatar
@Duocrash Też tak uważam, dział Eventy przydałby się.
avatar
Według mnie te eventy są fajne lecz powinny mieć własny dział na forum Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri No to nie wiem po co o tym wspomina Uśmiech
avatar
Pojdzie*
avatar
A jesli ktos pojdziesz w moje slady, pomocy mu nie odmowie Uśmiech
avatar
Ja nie potrzebuje tego by ktos byl za mna, bo ja nie mam zamiaru spelniac czyichs oczekiwan bo w zyciu nie chodzi o to by symaptie zdobywac
avatar
Jeżeli komuś nie podobają się kumulację, zabawy, eventy proszę nie brać udziału zająć się sobą.
avatar
Osoby które chcą iść na legend boxa zapraszam na godzine 19:30
avatar
@Rumunek Co ja Ci będę tłumaczył jak Ty jeszcze dzieciaczkiem jesteś i chcesz zabłysnąć w grze idąc drogą Rakkeri to karierę zrobisz, ale jak tam chcesz będę miał to na uwadze.
avatar
I nie rozumiem zdania "A w ogóle jak już ktoś jest za Rakkerim to jest skreślony" mógłbys rozwinąć?
avatar
No tak, przeciez większość tutaj to tacy ćwierć gracze co zeby coś osiągnąc muszą wygrać jakies miliony warte itemy w kostce czy innych eventach gdzie nie trzeba zrobic praktycznie nic
avatar
Każda dyskusja w tamtym temacie będzie kasowana.
avatar
W temacie Poke Lotto nie ma dyskusji, tam tylko uczestnicy podają typy.
avatar
"Nic nie warte boxy..." Dodaj sobie wszystkie nagrody i to wszystko uważasz, że jest nic nie warte? Może ilości po 1kk by Cie zadawalały? No niestety to musisz pozostać rozczarowany.
avatar
A w ogóle jak już ktoś jest za Rakkerim to jest skreślony.
avatar
Z resztą po co ja to właściwe pisze? Tu jest takie kolesiostwo że i tak za minutę tego nie będzie.
avatar
Właśnie pytanie gdzie ty od bywałeś edukację... Co to za kumulacja jak w tym tygodniu dodane zostały nic nie warte boxy...