Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ja zgłaszałem
avatar
Bo to administracja
avatar
A zgłosiłes im to na priv?
avatar
To niech Administracja się ruszy bo on ciągle komuś musi przeszkadzać w grze i nic z tym nie zrobią
avatar
Oj nie nie arek pisz w grze na pv tu nie będe robić kłutni zapraszam na pv pisz
avatar
No to ja tym bardziej nie widze sensu pisania tego tutaj na shoutboxie
avatar
Rexxoo, byłeś w dp zapytałeś się czy wydropiłem karte, ja napisałem że nie, dam Ithurielowi itemek i wracam więc nie wiem jaki ty masz gościu do mnie problem, od początku gry masz, miałeś i będziesz miał do mnie problem
avatar
Xenok ale zauważ że sie nie da bo ten helperek cały 2 raz wbił mi na respa a wiedział że jestem !!!!!! no kurde
avatar
Co z tego że napiszę do Administracji jak i tak nic z tym nie zrobią. Co najwyżej bana na forum
avatar
To, że widzisz coś inaczej niż inni nie znaczy od razu, że to prawda. Jak dla mnie jest to kłótnia, która zamiast być prowadzona tutaj powinna być raczej na priv miedzy waszą dwójką i/lub administracją
avatar
Po prostu nie lubię czegoś takiego jak celowo uprzykrza ktoś komuś grę
avatar
2 raz wbił kurde no masakra z typem
avatar
Lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo
avatar
Ja kłótnie? Pisanie prawdy nigdy nie będzie kłótnią
avatar
I nikogo tu nie bronie, tylko mowie jak to widać Uśmiech
avatar
@Duocrash No to z twoich wypowiedzi można wywnioskować, ze konczysz gre na otsie, bo jest żałosny a mimo to ciagle tu jestes i wszczynasz jakies kłótnie na forum, zdecyduj sie w końcu, bo ciężko to zrozumieć
avatar
Dlatego mało kiedy na forum się udzielam bo nie ma żadnego sensu
avatar
Co z tego że napiszę jak i tak mają to gdzieś Język
avatar
Jakbyś wiedział sieroto Boska konta się usunąć nie da Oczko
avatar
A skąd miałem wiedzieć ze jestes na hitmonach? byłem afk i walnąłem sobie tpka na terrsprit i poleciałem dropić. @Duocrash czy ty czasami konta na forum nie miałeś usuwać? jak takie przelotne dziecko <Odchodze i powracam> Tyle na ten temat, wyloce karte zejdę, forum to nie jest wyjaśnienie na to wszystko. Masz zażalenia to złóż skargę tutaj a administracją ją rozpatrzy