Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Od wschodniej bramy saffron idziesz na prawo, i między Saffron a Lavender są schodki, wchodzisz po nich i będzie gengar *Npcs* Adrian Spod Ciemnej Gwiazdy, zagadujesz do niego, najpierw Ci daje taski które musisz wykonać i jak je wykonasz to dostajesz nagrodę
avatar
A u kogo ten quest?
avatar
Nagrody: zielony plecak, 5łopat , lalka mikołaja i 15 sfb
avatar
Skad ten quest i jakie nagrody?
avatar
Każdego dnia po 19
avatar
Co to za quest?
avatar
Wie ktoś kiedy pojawi się Dynia Halloween ? Mam questa, w którym trzeba ją zabić.
avatar
Szukam osoby, która wie jak zrobić quest dark abra
avatar
smog kupie cos
avatar
cos sie nie laduje xd
avatar
https://i.imgur.com/hbx3rOr.png lewitujace zbugowane zwloki #mapperlevelhard
avatar
Na pewno nie ostatni
avatar
@"Smiercionosny Smog" Ktory to juz raz? F
avatar
Od dziś na sprzedaż wszystkie Pokemony i itemki jakie posiadam z powodu zakończenia gry... Pisać, pytać, oferować, kupować Uśmiech
avatar
Ktoś lbox dzisiaj?
avatar
Ma ktoś jakieś halloween ozdoby na sprzedaż?
avatar
@Duocrash poszedł spać, bo stwierdził że nikt nie chce mu dyń wymienić :/ A tak serio to poszedł do poprawki i o 06 już będzie spowrotem
avatar
Co się stało z npc halloween?
avatar
Sprzedam legendy / only pp !
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Co ma do tego załoga administracji? Ja z Cześką wszystkie eventy i ich treści wymyślamy razem sami... A co do samego Twojego questu to myślałem, że jak go wtedy zrobiłeś to on już został wdrożony na stałe do PxG i aktywuje się automatycznie w okresie Halloween. Ja bym był dumny na Twoim miejscu, że cząstka Ciebie czy też Twojej pracy pozostanie tu na zawsze. Ale od razu mieszanie wszystkich z błotem hmm... chyba sobie nie zasłużyliśmy Smutny