Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nic takiego nie zrobiłem a Pinokio nie znam tylko pisać w pxg ;c
avatar
Przysięgam wam ze nikt nie widział jak sie loguje nikt mi nie uwierzy bo powiecie ze ja podałem hasło a
avatar
Ja rozumiem jakby to był jakiś top server to może ktoś by się postarał, ale jakiegoś trupa bez updatów to raczej nikt normalny nie ruszy.
avatar
Swoją droga, jeśli kogoś zapraszasz do domu (raczej musisz go znać), logujesz przy nim a ten podpatruje hasło po czym Cie okrada... Współczuć towarzystwa można jedynie.
avatar
Ja mam do każdego inne zobaczycie ze serwer zniszczy ten ktoś jeszcze
avatar
Jak robicie na 50 serverach te same passy albo wujek siostry od strony babci wam podgląda dane przy logowaniu to co się dziwić.
avatar
Powiem tak kanopus 2 osoba usunięta nie podawajaca konta Pinochioo ? zaraz browara usuną
avatar
Śmiechu warte ??
avatar
a) Zakazane jest ujawnianie danych do swojego konta osobom trzecim (zwłaszcza hasła i nazwy konta). Serwer pokexgames.pl nie ponosi odpowiedzialności za przejęcie lub utratę konta.
avatar
Jak mógł Ci ktoś ukraść konto ??? LooooL
avatar
Twoja postać została usunięta, nie wiem czy da się coś z tym zrobić... Aczkolwiek Night może pomoże jak dobrze przedstawisz sytuację
avatar
Tam podajesz email i login i hasło wyślą ci na emaiala
avatar
No to ciekawie... Jak pamiętasz email to możesz odzyskać hasło przez stronę główną
avatar
Ktoś mi konto zajechał nie mam hasła i chyba Hashke zawalił bo był u mnie i widział
avatar
Co się stało ??
avatar
Jest ktoś z adminów teraz to proszę do mnie napisać bronzpako
avatar
@"Smiercionosny Smog" również dziękuję Duży uśmiech
avatar
Arek dzk Uśmiech
avatar
KUPIE ENTEIA BEZ PODPISU
avatar
@Smiercionosny Smog jak możesz wejdź na gierkę ;p