Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Odnośnie eventów Osadnika były jedne z najciekawszych i najlepszych na tym ots odkąd zacząłem tu grać. Także nie wiem czemu się ktoś do tego dowala.
avatar
A co do reszty osób które próbują go sprowokować radzę się uspokoić aby potem nie było płaczu.
avatar
ä
avatar
Rakkeri masz 24h na przedstawienie dowodów skoro nie chcesz przedstawić ich dla mnie przedstaw je dla Egiliama w innym wypadku zostaną wyciągnięte konsekwencje w grze jak i na forum.
avatar
I wtedy się obudził
avatar
Własną działalność gospodarcza
avatar
6 dupeczek dziennie
avatar
Audi R8
avatar
i co tam jeszcze było?
avatar
"Rakkeri pewnie przekupywal graczy by glosowali na niego jak startowal na helpera"
avatar
"Rakkeri Nie wiadomo ilu jeszcze graczy gralo na jego koncie i mu 600 pomoglo wbic"
avatar
No to przedstawiaj Administracji. To już ten czas Twoja chwila
avatar
Oczywiscie, ze mam dowody Uśmiech gdybym ich nie mial nie rozpoczynalbym nawet tego tematu Uśmiech
avatar
dlaczego on jeszcze nie ma tego delete przecież miał mieć? Oszukuje Administracje dalej pisząc, że ma jakieś dowody. Ja nigdy nie napisałem, że mam dowody iż ktoś miał bota a to całkiem inna sprawa. Czekam na wyciągniecie konsekwencji od gracza Rakkeri a wszyscy wiedzą, że jest tylko warn od delete
avatar
@Rakkeri Powiem Ci że bardzo smutna historia :c łezkę w oku mam
avatar
tak samo jak osadnik osadza kogos o bocenie a nie ma na to dowodow
avatar
bo taki naxer to trzyma strone osadnika i mu sie podchlebia
avatar
ale one zostana przedstawione wlasciwej osobie o wlasciwym czasie
avatar
oczywiscie ze mam dowody
avatar
@Rakkeri co do osadnika to odkąd gram nie widziałem ani razu żeby się wdawał w kłótnie z kimś Uśmiech A co do forum to się bronił przed taką osobą niewychowaną, Nie masz dowodów to MILCZYSZ. Mam nadzieję że zrozumiałeś przekaz