Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ja tu nie gralem by miec szacunek xDDDD gralem dla siebie a nie dla innych, a ty jedyne co potrafisz robic to podlizywac sie sie innym (dziewczynom w szczegolnosci) pantoflasz xD
avatar
ja? szacunek, którego Ty ani Rakkeri nigdy nie liźniecie nawet bo jedyne co potraficie to krytykować innych i dbać tylko o własne dupsko
avatar
umiejetnosc w pilnowaniu eliany by jej ryba do stawu nie wciagnela xd
avatar
cos tam osiagnalem a ty co osiagnales?
avatar
no nie ma mnie tu bo nie ma juz co robic XDDD w tibie tez juz nie gram, mam lepsze gry
avatar
możesz sobie wbić fishing na bocie i udawać, ze coś tu osiągnąłeś
avatar
prawda jest taka, ze Ciebie już nie ma a ludzie tęsknią za tymi eventami nie Tobą w tibi tez Cię już olali i sobie dalej wmawiaj jaki jesteś super i kolega Rakkeri też niech żyje w swoim świcie
avatar
no sam zrezygnowalem i sam dobrze o tym wiesz, ale boisz sie pogodzic z prawda xD te eventy byly takie super jak nagrody w dice evencie by ciapciaki (butelki z lawa)
avatar
nie nadajecie się oboje i zawsze to będę powtarzał z czystym sumieniem Uśmiech
avatar
jedyny śmieszny event na jaki tu czekałem to obiecana kostka przez ćwierć-gracza Rakkeri i do dzisiaj jej nie ma hmm? A Ciebie uszatku gonią wszędzie z tibi i tu tak samo bo jesteś nieudacznikiem i tyle nic nie potrafisz zrobić i to była tylko kwestia czasu aż Cię też tu pogonią i sobie wmawiaj zawsze, że to Ty zrezygnowałeś
avatar
sam zrezygnowalem, bo nie mialem zamiaru sie bawic w taka dziecinade co promowales na fb - i jak widac przyniosla ona co przyniosla
avatar
Przesadziłem do tego też się nie nadajecie Oczko
avatar
@Kanopus tak jak Twoje stanowisko helpera... ale na tych eventach chociaż kilkunastu ludzi się dobrze bawiło a Ty dalej jesteś takim samym nieudacznikiem jak Rakkeri i tylko do pisania się nadajecie Uśmiech
avatar
raczej slabych, bo one z gory byly skazane na porazke co zreszta bylo widac w evencie "Upadek i przeszłość PxG oczami trenera"
avatar
śmiesznych eventów?
avatar
Nawet Rakkeri rzadziej wbija, nie ma za kim biegać po Saffron. Smutny
avatar
I tych takich smiesznych eventow ciapciakow tez nie widac Smutny
avatar
Helperzy tez sie rozsypali jak Real podczas Ligi Mistrzow xD
avatar
@Duocrash szkoda że administracja się rozsypała taki zwyczaj *Dużo mówi, mało robi*
avatar
Szkoda że ten ots się tak rozsypał