Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Osa ja to mam dosc gadania do sciany, Ty nie?
avatar
@XeNoK +1 pierwszy raz widze zeby starzy gracze tak sie z czyms zgadzali i chcieli zmiany na inne Duży uśmiech
avatar
Dobra niepotrzebnie się produkowałem tylko słodkich snów wszystkim i do niedzieli <3
avatar
Ja tu widze, ze wiekszosc graczy dla ktorych ten serwer cos znaczy, graja tu dlugo i udzielaja sie na forum i w grze maja jednakowe zdanie, to chyba cos jednak znaczy, więc droga administracjo prosze to zauwazyc
avatar
@osadnik i jego kulturze ktora zawsze pokazywal na nowych respach pokow xD
avatar
Jeszcze zapomniałeś dodać, o "celowym denerwowaniu" które było podejmowane w jednym z tematów Oczko
avatar
Ja jestem tu nikim i tak będzie zawsze ale naprawdę odpowiada Wam to, że ktoś ma oceniać Wasze postępowanie w grze kto łamał regulamin? I do tego jako gracz w grze jest znany tylko z łowienia ryb, siedzenia po 15h w grze i relogowania po postaciach żeby wybijać legendarne pokemony. Jak to Wam odpowiada to napiszcie to mi będzie łatwiej odejść
avatar
@Davin nie podsuwaj im pomysłów lepiej
avatar
moglbym wtedy mowic ze serwer raka dostal
avatar
akurat za niedlugo wybory xDD
avatar
@Davin Rakkeri i Kanapus na prezydenta i premiera odrazu Duży uśmiech
avatar
Ja to bym jeszcze Rakowi dal tutora bo to idealny kandydat
avatar
<3
avatar
nie dawno niekiedy bywaa jedna dwie osoby o porach rannych teraz ciagle ktos jest zamiast dodac nowe respy/expowiska cokolwiek to tu jest wszystko na przekor ...
avatar
"znam tez przypadki, że postacie w grze były karane za coś co zrobiły na forum" brzmi znajomo xDD
avatar
Ludzie zaczeli pojawiac sie w wiekszej ilosci niz jeszcze nie dawno ... ale widac ten serwer ma cos w sobie ze lubi robic tak by ludzi od siebie odciagac decyzjami zamiast przyciagac ...
avatar
@osadnik dzieki ale ja mialem bana za MC dawnooo temu xd
avatar
Bo jeżeli zostanie tak jak jest teraz to ja Wam przysięgam że w niedziele kasuję postacie
avatar
Zrobić normalna rekrutację ( dać dla ludzi też wybór) bo to oni tworzą ten serwer i wtedy niech ten ktoś działa
avatar
No widzisz ale Kanopus nie widzi takich ludzi.