Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Pan Pawel" Paweł PAN Pawłowski xD
avatar
od ktorego lvla jest box2 quest?
avatar
@Thcs Uśmiech
avatar
@"Pan Pawel" cześć
avatar
cześć
avatar
13:39 Przedmioty z Mew: Lalka Mew, 7 Kul przyszłości.
avatar
Fatimo znajdziesz na polnoc od saffron przy zagrodzie z Mareep
avatar
Niektórym osobom wyswietla sie nadal w questlogu, ze musza odebrac nagrode mimo tego ze juz ja odebrali Język jesli nie odbierales to dopiero w nastepne halloween
avatar
Co do pytania nr. 2 to odpowiedź brzmi następująco : nagrodę będziesz mógł odebrać na następnym evencie halloween.. pyt. 3 nie ma chyba takiej listy... A co do pytania nr. 1 nie mam pojęcia od czego jest ten npc nawet
avatar
Witam, kilka pytań mianowicie: 1. gdzie znajde npc Fatimo, 2.mam quest z hallowen ukończony gdzie mogę odebrać nagrodę??3. czy jest na forum lista z lokalizacja npc?
avatar
12:29 Przedmioty z Moltres: Lalka Moltres, 66 Esencji ognia.
avatar
12:20 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Aerodactyl! W sumie to już 1. 12:20 Do łapania Aerodactyl użyto: 5x great ball. <33333333333333333333
avatar
@Thcs dziękuję, podziałało ^^
avatar
ale macie farta do tych kart i lalek haha ja ponad 1000razy bilem każdą legendę i tylko 1 karta hehe
avatar
@Kaspiacz jeśli masz już te kamienie bierzesz jeden z nich na pokemona i ewoluuje, drugi kamień zabierze Ci już system
avatar
dzień dobry wszystkim Uśmiech jak ewoluować pokemona który dwóch kamyków wymaga?
avatar
@Ithuriel gratulacje xd
avatar
Człowiek wpada po lalke przy okazji a dostaje coś takiego ;c 22:06 Przedmioty z Mewtwo: Karta Mewtwo, 13 Kul przyszłości.
avatar
21:25 Przedmioty z Mew: Lalka Mew, 24 Kule przyszłości.
avatar
Regulaminu *