Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
z tego co tu napisane orion chyba uwaza, ze rakkeri to dziewczyna, ale nie wiem, nie mi oceniac
avatar
O jakiej koleżance mowa to nawet nie będę się wdawał w dyskusję, bo nie mam zielonego pojęcia o kim w ogóle mowa. Za dużo tutaj było takich co dla atencji udawali dziewczynę żeby od tak kupić bajkę o nagle cudownym zainteresowaniu serverem wśród dziewczyn.
avatar
Zazdrosny o jakichś przydupasków albo (bardziej prawdopodobne) multi konta w celu podbudowania publicznie swojego ego? Mi nikt dupy na forum nie liże (i w sumie nie widziałem żeby kogokolwiek ktoś publicznie wychwalalał), więc jak widzę wiadomości "świeżaków na forum" uwielbiające raka to nie da się nie zaśmiać.
avatar
O czyżby kolega Ithuriel był zazdrosny. Przyznam się szczerze, że tego się nie spodziewałem, że koleżanka ma tylu adoratorów, ale w końcu jak to mówią, uderz w stół, a nożyce się odezwą.@Tarble, próbujesz udawać obojętnego, powielając swoje próby, aby się w tym upewnić. Z drugiej zaś strony, jeśli zareagujesz za impulsywnie, zbytnią złością jakbyś nakrył ją na zdradzie, to świadczy to o tym, że w związku nie czujesz się zbyt pewnie. A swoją dygresją, jak i samym zachowaniem tylko pokazujesz, że nie czujesz się wystarczająco wartościowy. Jeśli naprawdę czujesz się zagrożony i masz ku temu podstawy, to przemyśl czy to naprawdę ta jedyna. W przeciwnym wypadku takie zachowanie doprowadzi do kryzysu. I wtedy taka dziewczyna zaczyna odpuszczać sobie takiego faceta jak ty, który każdy jej gest interpretuje jak zdradę i ostro ją irytuje, że przy każdej drobnostce musi się gęsto tłumaczyć. To dobrze, że dbasz o swoje terytorium, ale nie buduj muru chińskiego.
avatar
I wszystko jasne
avatar
Tarble * Data rejestracji: 19-04-2017
avatar
atencja alert
avatar
I wszystko jasne
avatar
ORION * Data rejestracji: Dzisiaj
avatar
@Orion o kurde .... to juz przegiecie .... bleeee .....
avatar
Oj Henryku, skończ już te swoje przekomarzanki, bo widać, że ewidentnie smalisz cholewki do Rakkeri Uśmiech
avatar
@Tarble Heniu to nie heniu, heniu to damian xd a raczej DOWNmian czyt. dałnmian xD
avatar
@"Belzzii [*]" Rakkeri to nie jest NICK to jest STAN UMYSŁU xD
avatar
rak to rak
avatar
@siwek dzieki xD @Rakkeri ojoj xD
avatar
@Rumunek dziekuje Oczko bardzo milo mi z tego powodu Oczko a Heniem sie nie przejmuj, on juz taki jest Oczko
avatar
Henio jest miły nie to co rak panie
avatar
W sumie nie, super że grają dalej takie osoby jak Rakkeri od których można się sporo nauczyć, ale widzę że ten Heniu dalej psuje atmosferkę...
avatar
Jak kupię komputer to z wami program mordeczki
avatar
Język