Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
siemanko pokeswirki jak tam zdrowko ;]]
avatar
ale byl z nimi resp normalny, trza bylo lapac xd
avatar
@Kanopus Zalozmy, ze w tej liscie co losowo losuje ci poka masz ich jakies na oko okolo 30 Uśmiech wiec szansa na wylosowanie eevee czy vaporeona to 1 na 30 Uśmiech Dodatkowo catch na tego pokemona 0,052% jest zbyt maly i powinien wrocic do tego co wczesniej byl Uśmiech bo nie dosc, ze ciezko wylsoowac takiego pokemona to jeszcze ciezej go zlapac Uśmiech skoro pozostale rare pokemony maja tego swjego starego catcha to i te powinny wrocic do swojego starego catcha Uśmiech
avatar
magby i espeona usunac z tej listy pokow bo maja respa
avatar
aaa i magcargo nie da sie zlapac
avatar
po co skoro ludzie duzo wywalili ub/sfb na to jak byl normalny resp? xd
avatar
@Thcs trzeba by bylo jeszcze eevee i vaporeonowi przywrocic starego catcha Uśmiech
avatar
chyba, ze akurat zrespilo pokemona na mojej postaci a ze nie bylo tam miejsca to nie pojawil sie
avatar
a niektore zwoje dalej sa puste i nic nie respia
avatar
avatar
avatar
Dragonite generalnie spoko? Pamiętam lata temu sporo ich ludzie mieli :p
avatar
barca <3 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
avatar
Dobra dobra Duży uśmiech Konspiracje jakieś Duży uśmiech
avatar
@Mytruestory Jutro się dowiesz Duży uśmiech
avatar
O co chodzi z tymi scrollami? :p
avatar
avatar
thcs, ithuriel pisal przeciez i inni jakie poki sie respia normalnie, a i tak zwoj je respi nie wiem po co
avatar
znajduje sie, bo mi sie pojawila dzisiaj
avatar
Dajcie czas @Thcs pewnie z czasem jedne beda usuwane a inne dodawana Duży uśmiech ciekawi mnie jedynie czy Tyroque znajduje sie wsrod tych szczesliwych pokow xD