Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ale dziękuję za chęć pomocy, może jeszcze trochę pogram, bo kupiłem VIPa, a to dopiero drugi z 30 dni... ;d
avatar
Równie dobrze mogę Wam wszystkim nie ufać Język Ostrzegłem tylko, bo lubiłem bardzo ten serwer, do dzisiaj na VIPce mam ludzi którzy grali lata temu z szacunku i na tak mało zaludnionym serwerze aż szkoda, że są tacy ludzie którzy psują to jeszcze bardziej
avatar
Xdd peporr nie był jakiś gm czy coś koło tego xd
avatar
Następnym razem jak będziecie chcieli expić poki to możecie napisać do mnie jak będę expić noobka albo coś Uśmiech
avatar
A wystarczyło na forum napisać to bym Ci go pół taniej wyexpił albo nawet za free.
avatar
przeciez to oczywiste, ze jak daje sie nieznajomym wartosciowe poki, to juz ich mozesz nie odzyskac Język
avatar
Uważajcie na gracza Peporr, umówiliśmy się na to, że odpalę mu 20 cukierków jak podexpi mi Gallade na 100. Gallade pewnie już nie odzyskam, a szkoda, bo grałem tu z długimi przerwami ładnych kilka lat i takie zachowania rozwalają ten serwer do końca. Brakuje mi czasów kiedy serwer był pełny i pewnie nie tylko mi, dziękuję za wspólną grę i wydaje mi się, że już nigdy nie wrócę. Z fartem! Uśmiech
avatar
Sell raikou
avatar
kto chce dzis robic LB ?
avatar
Levante <3
avatar
gz Oczko
avatar
00:37 Do łapania Vaporeon użyto: 196x ultra ball.
avatar
00:37 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Vaporeon! W sumie to już 1.
avatar
Wymienie torchica na mudkip/swampert
avatar
@Tarble nope z tego co pamietam jakies 5 min sie respi ^^
avatar
Mutant chari respi sie raz na dzien ?
avatar
Problem jest takim, że junior nawet jak coś zrobi to i tak sam tego na server nie wrzuci, bo nie może.
avatar
Niestety nie ma za wiele osob chentych do ogarnania czegos na tym serwie Smutny o ile wiem THCS sie stara ale same nie zrobi wszystkie dochodzi do ego eventy tu(jak ostatnio dice) wiec gdzie reszta osob zwiazanych typu EGI NIGHT :C
avatar
Ten server miał (nie ma teraz) i może mieć potencjał żeby go rozwinąć, ale samo się nic nie zrobi.
avatar
ja chetnie zlapie