Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Haha na szybko go zgasił xD
avatar
@Ocelocik a tak po za tym to nie ten Nightmare Duży uśmiech
avatar
@Ocelocik i co to za cud ? Night średnio co tydzień jest w grze
avatar
Panowie wydarzył się cud XD https://zapodaj.net/77a17e28225e4.png.html
avatar
avatar
Słowo klucz - ludzie Uśmiech
avatar
Jak sie ludzie zaczna nawzajem sluchac, szanowac i rozumiec, to grało sie bedzie o wiele lepiej i ciekawiej, możecie mi zaufac Uśmiech
avatar
nie możecie dojść między soba do jakiegos porozumienia, ze np bijecie na zmiane? Jest taki słynny cytat, moze wam cos pomoze i troche rozjasni "Problemem nie jest problem, problemem jest Twoje nastawienie do problemu"em
avatar
a czy ja komus zabraniam zabijania tego? odliczaj te 6 min respa to bedziesz zabijal przede mna, cos w tym trudnego jest czy po prostu lenistwo
avatar
a w grze , dalej jedna osoba, myśli że wszystko jest zrobione tylko dla niej, i siedzi na eevee od 4 dni bez przerwy..... miałbyć usunięty teleport podobno i co ??
avatar
W sensie to oczywiste, że kazdy a przynajmniej większość, chce tu osiagnac najwiecej jak może, dobrze sie przy tym bawiac, ale nie jest to powód do niszczenia rozgrywki innym i zapominaniu o własnie czyms takim jak kultura
avatar
Wyścig szczurów to nic złego, ale przy tym odrobinę kultury wypadałoby zachowywać przy tym, nawet jeśli godności w takich sytuacjach ewidentnie brak.
avatar
Na absolu to akurat ludzie potrafili się dogadac i robili kolejki, gdzie kazdy sobie wybijał i tak na zmiane, przynajmniej ja tak mialem i nie było problemu Oczko Nauczcie się niektórzy, że gra to nie jest jakis wyscig szczurów, tylko miejsce na dobre spedzenie dla nas czasu, wiec skoro tak ciezko jest sie dogadac, to moze taki osobnij powinien przemyslec czy to z nim nie jest jakis problem a nie z reszta
avatar
Witam
avatar
Gratuluje wybranego konkursu na świąteczny domek ?
avatar
@Czesia A dziękuje Uśmiech Lugia to to nie jest, ale trudno.
avatar
@Czesia Dziekuje Duży uśmiech
avatar
i wszystkich innych graczy Uśmiech
avatar
Gratulacje dla graczy na podium
avatar
@Ithu, @Eli - GRATULUJE!!!!!!!!!! Brawo Wy!!!!!!! ( @Ithu, nareszcie doczekałam się, warto było czekać ) Uśmiech