Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Thcs wejdz do gry bo dzieci szaleja
avatar
" Kanopus mówisz, kto pierwszy ten lepszy ??? To czemu jak ktoś tam stoi odrazu lecisz tam i wybijasz ?? " No wlasnie bo kto pierwszy ten lepszy... Gdybys liczyl czas to bys mi tez mogl wybijac, ale ty wolisz sie poddac i plakac.
avatar
@pitoch ale przeciez jakbys patrzal na gre a nie tak jak ty to robisz grasz mecz w lolu to na luzie bys zbijal. Przyklad 2 dni temu jak wprowadzili eevee respa co przelecialem obok ciebie to byla zrespiona to zabilem proste. Pilnuj respa a nie bo plakac na forum kazdy potrafi Oczko
avatar
No właśnie, coraz więcej osób się skarży.. na legendach jest tak samo, ktoś stoi a Ty relogach na noobki i wybijasz, tłumacząc się że przecież ty tam siedzisz ciągle.. reloganie z noobka na noobka nie jest siedzeniem na respie ciągle, bo przecież wylogowywujesz się z postaci i jej nie ma online więc trochę pomyśl zanim coś robisz... Proszę ogarnąć tego gracza bo ten serwer nie jest zrobiony tylko dla niego chyba, że o czymś nie wiem... Pozdrawiam
avatar
Racja pitochu miałem taką samą sytuację
avatar
Kanopus mówisz, kto pierwszy ten lepszy ??? To czemu jak ktoś tam stoi odrazu lecisz tam i wybijasz ??
avatar
Ty się chwalisz czy żalisz ?? Duży uśmiech
avatar
lipa bo licze na catcha a nie karte Smutny 00:04 Przedmioty z Eevee: Karta Eevee.
avatar
@Kanopus zostanie to czymś innym zastąpione...
avatar
z mima tez leci karta i night go nie usuwal. a skoro pokemona ma byc zmieniany co tydzien to czemu ma teleport zostac usuniety jutro? xD
avatar
@Kanopus tak ale ta Eevee nie będzie na stałe tylko co tydzień będzie inny pok więc jeśli ktoś czai się na kartę to nie będzie on dostępny
avatar
a takich sutuacji byla cala masa
avatar
jak night dodal absola / mr mime to tez po kilka osob na nim siedzialo i zabijalo na zasadzie kto 1 ten lepszy i jakos nie usuwal go tylko dlatego, ze ktos sie splakal bo mu zabili pokemona przed nosem
avatar
zostanie to zastąpione czymś innym skoro tak bardzo narzekacie gdybyście nie narzekali to by zostało tp a tak to zrobię coś innego i nie będę czytać tego płaczu że jeden zajmuje a nikt inny nie może na sb
avatar
tak naprawdę to byłem tam dzisiaj chwile i tylko mi przeszkadzano Smutny nie polecam tego miejsca Smutny
avatar
to po co bylo to dodawane? Duży uśmiech
avatar
Jutro portal prawdopodobnie zniknie
avatar
No, jestem niewiniatko, bo regulaminowo zabijam pokemona <facepalm>
avatar
Jesteś w tym number 1
avatar
A płakanie zostawiam tobie XD