Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Coś się wam zepsuło? Bo znowu dostalem Język
avatar
Nie kupowałem nic z item shopu a dostałem 1 błyszczący
avatar
Ktoś ewidentnie się tam bawił bo jak ja sobie łyżki dropiłem to było po 50/80k a teraz 600k
avatar
No nic trzeba dropić w Pewter XD
avatar
Dosłownie Raikou ponad 600k hp kilka sekund i go nie ma
avatar
Rozumiem że quest na pieska ale unown bijący po 600k bez jaj
avatar
O to to ;d
avatar
Bynajmniej na tą chwile
avatar
Najgorsze że nie można rozpoznać tych podług jak się kupi 5 tak jak napisałam wcześniej trzeba pakowac osobno
avatar
Ja wiem o chodzi coś na zasadzie takich mini obrazków na paczce by było wiadomo jaka to podłoga lub numerami ,aktualnie jak się kupi powiedzmy 5 podłóg to jak się ich nie spakuje osobno to mogą się mylić bo nie jest napisane jaka to podłoga tylko u Castoramy widać jaką podłoge kupujemy
avatar
@Duocrash jakie oznaczenia?
avatar
Dodajcie oznaczenie do tych podłóg bo łatwo się pomylić..
avatar
no to fik Duży uśmiech
avatar
Hej Duocrash
avatar
Hej Czesiu
avatar
Czasem jakis huncik wspólny, czasem queścik, czasem patrzenie w chmurki. Dobrze nam sie żyje, nie narzekamy Uśmiech
avatar
@"Inoue Orihime" hmm u nas dzień podobny do dnia Cześka ciągle w wannie się wyleguje ja w krzaczorach stoję Język
avatar
Czesia,Osadnik jak tam u was leci Duży uśmiech?
avatar
miejmy dalej klapki na oczach co do Twojego zachowania, które w opinii Twojej jak i najwyrazniej administracji jest nienaganne i nie ma robi nic złego społecznosci tego serwera, w szczególności, ze nie zglasza tego jedna osoba, a kilka ale opinia graczy na tym serwerze juz od dobrych paru lat obchodzi was tyle co zeszłoroczny snieg,
avatar
Ale żeby grać w grę po to żeby kogoś prowokować albo denerwować to trzeba być popierdolonym debilem. Czy to na forum czy w grze.