Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
nieudolne*
avatar
Chce sobie buga zgłaszać w ten sposób to niech zgłasza, na pewno nie jest to spam, w odróżnieniu od czepiania się o to, tym bardziej jeśli jest to nieudolnie
avatar
@"Inoue Orihime" A to ja jestem jakiś powiernik, że mam mu pisać i to w dodatku o czymś co mi nie przeszkadza? Ja się czepiam innych? Były takie osoby aż 2 (Elve i NIght, żeby się bez potrzeby nie rozpisywać). W tej sytuacji to nie ja się czepiam, ja tylko nie mogę zrozumieć jak można się dowalać do tego, że ktoś sobie buga zgłasza na shoutbooxie.
avatar
<3
avatar
osadnikfans proszony do gry, bez wymówek, bo eli już dołe kopie
avatar
@ProPlayer nie siedzę 24h przy komputerze.
avatar
Osadnik junior, wbijesz na pxg teraz please?\
avatar
nie denerwujcie się Smutny nie warto Język
avatar
i koniec tematu xolololo ixde
avatar
a jedyny jaki spam z tego zgloszenia zrobil to pitoszek, ktory jest swiecie przekonany, ze ta kreska to nie bug + zaczal wypisywac jakies glupoty typu "pewnie nie wie jak wyglada ten outfit i nie moze znalesc haha" nie majac bladego pojecia o bledzie
avatar
chyba jednak wnosi skoro bug z nixem zostal wczoraj naprawiony. nie wiem, ale ja nie widze w zglaszaniu bugow spamu
avatar
A ja tam was kompletnie nie rozumiem i dział bug jest do czegoś .... Ithu zamiast czepiać się innych napisz Kanapce by na przyszłość myślał głową i użył tematu prezenaczonego do bugów ponieważ gdzie indziej wypisywanie takich rzeczy popierwsze nic nie wnosi a po drugie jest spamen dziękuje to tyle w temacie MIŁEGO DNIA wszystkim XOLOLOLO XD
avatar
Wojna na shoutboxie nadal Język
avatar
I to tyle, bo nawet mi się tu nie chce w zbędne dyskusje wdawać.
avatar
Reszty tych dziecinnych przepychanek nawet nie będę komentował. Nie podoba się komuś, ze inny ktoś wypisuje błędy czy inne pierdoły to niech to ignoruje. Spam to żaden nie jest, łamanie regulaminu też nie, a że jest to na shoutboxie zamiast w temacie to aż taki wielki problem? Serio nie ma poważniejszych problemów w życiu tylko trzeba szopkę na forum robić?
avatar
Ja rozumiem, że można czegoś ślepo bronić i tak dalej i tak dalej, ale wmawianie sobie że jakaś kreseczka dodana obok outfta "od tak, z dupy" nie jest błędem, to aż brak mi słów. To, ze jest to niewiele znaczący bug (jakich tutaj przewinęła się już cała masa, nawet i większych) to inna kwestia, ale to jest nadal bug.
avatar
ja cb tez, poucz sie ortografii elo Język
avatar
kanopus trochę szacunku do innych graczy i nie przemieniaj czyjegoś nicku... po za tym nie wypisuję żadnych głupot, tylko ci kur*a tłumaczę to czego nie umiesz zrozumieć... outfit został tak zrobiony specjalnie a nie że to bug.. bugi to ty masz chyba z głową, skoro nie potrafisz zrozumieć tego co się do cb pisze.. koniec tematu bo mam cię już dość elo !!!
avatar
no coz, jak zglosilem buga, a ze moja cierpliwosc sie juz dawno skonczyla, co do bugow to napisalem to w takiej a nie innej formie, a to ze pitoszek zaczal wypisywac jakies glupoty to juz nie moj problem
avatar
To już się nudne robi powoli Kanopus, nie zauważyłeś?