Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Outfit to tylko i wyłącznie kwestia kosmetyczna nie ma ona wpływu na lvl czy pokemony
avatar
lece dobranoc Uśmiech
avatar
Dokładnie
avatar
zaden stroj nic nie dodaje takze no
avatar
ja nie robie spin o outfity dlatego , ze dla mnie nie ma roznicy jaki mam stroj w tibii xD
avatar
Dziękować Uśmiech dobrze wiedzieć że są ludzie którzy nie robią spiny o byle co tak jak Kanopus
avatar
pisz, dam reput za bycie normalnym Uśmiech
avatar
a co do tych undeletów , to skoro jednemu oddaliscie postac to zeby byla sprawiedliwosc wszystkim innym tez je oddajcie...
avatar
Oczywiście napiszę go sama po swojemu Uśmiech
avatar
XD
avatar
Tak wiec pozdro dla niego
avatar
I to przez głupi outfit XD
avatar
Przecież nawet usunął poradnik do questa i niby komu zrobił na złość oczywiście że sobie bo sam go pisał i skasował swój czas który na to poświęcił Duży uśmiech
avatar
jak czytam te klotnie o outfity to az placze ze smiechu... ludzie to tylko kurwa stroj.... co innego jakby dostawal itemki za free...
avatar
to co sie tu dzieje jest juz smieszne... jeden dostaje delete po czym mu oddaja postac a drugi musi grac od nowa...
avatar
Ale o outfit??
avatar
Ogolnie rzecz biorąc dawno się tu nie działo być może dlatego zrobił drame
avatar
Nie wiem jak tak można .... zapytaj sprawiedliwego kanopusika on Ci wytłumaczy
avatar
boshe... jak można kłócić się o jakieś stroje w grze ?? ja nie mam ani jednego po za tym podstawowym i żyje... ja teraz to mogę się kłócić tylko o to , że jeden z graczy dostał undelete po kilku miesiącach co wgl nie powinno mieć miejsca...administracja w taki sposób pokazuje że poprzez znajomości można mieć więcej... też chce undelete postaci " helper patros " i usuniecie z niego helpera, a zostawienie mi itemek i postaci.. pzdr
avatar
Ma ktoś kamień wody i 4 lazuli? bo bym chętnie kupił Język