Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ale mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadza bo połowa NPC tutaj gada od rzeczy XD
avatar
Też tak właśnie się zastanawiałam co z nią jest nie tak przecież powinna się zachowywac normalnie nawet jak skłamiesz że nie masz itemek to Ci napiszę coś fajnego Duży uśmiech
avatar
To chlop czy baba? xD 07:05 Inoue: Witaj Kanopus. Słowa nie mogą określić tego, jak bardzo jestem Ci wdzięczny.
avatar
@Rakkeri Swoim zachowaniem zostałeś nagrodzony banem na 7 dni, ochłoniesz to wróć Uśmiech
avatar
ktoś ma chyba jakieś smutne życie, że musi odreagować wyzywajac innych w internecie Język
avatar
Zyczę wszystkim spokojnego tygodnia Duży uśmiech
avatar
I dziękuje za waszą wiare w ten projekt a zwłaszcza Juniorowi za jego pomoc przy tym Uśmiech
avatar
Na kolejny tydzien postaram się zrobić poradnik do questa mam nadzieje że quest nie jest dla was za trudny bo troszke trzeba cierpliwości do niego ale warto Duży uśmiech
avatar
Boże a tego co tu przywiało był spokój ten wraca i już chaos .....
avatar
Bitka o gierke XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
avatar
Z malopolskiego jestes jak ja, wiec nie widze problemu by sie na jakas soloweczke ustawic Uśmiech
avatar
Żegnam ozięble i do nieusłyszenia.
avatar
No nie osiągnąłem, bo to miała być tylko rozrywka. Zrobiłem co miałem zrobić i na tym skończyłem. Ty się chwalisz pewnie do tej pory tym fejkowym top 1 z 2014 (czy któregoś tam roku) a teraz przez to dogonienie nieaktywnych i top 2 chyba z ręcznego nie schodzisz. Tak czy inaczej kończę na tym te żałosne teksty w moim kierunku. Mogę mieć i całe saffron wykupione i nic nikomu do tego (póki nie łamie regulaminu), ale się z tym obnosić nie mam zamiaru.
avatar
poza zbieranie domkow od typow offline
avatar
nic w tej grze nie osiagnal
avatar
ithuriel to tez jest jebany frajer
avatar
A no i poziomie też trzeba w cudzysłów dać.
avatar
"jutuberów"*
avatar
To jest taki typ na poziomie dzisiejszych "
avatar
przychodzisz i wyzywasz każdego nie panujesz nad sobą czy jak?