Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ładny catcher jest tylko sporo czasu zajmie zebranie samych łyżeczek a co dopiero kamieni Duży uśmiech
avatar
skrzydlami*
avatar
Ten outfit ze skzydlami juz by lepszy byl niz ten catcher za tego questa xd
avatar
Może by tak dodać jakiś quest np. na zbieranie iskier ognia? Ten Charizard co nosiłeś Duży uśmiech
avatar
Ale outfity zostaną zresetowane niestety
avatar
Mi tam sam outfit wystarczy niż nagroda. Prawdę mówiąc strasznie biedne są niektóre outfity.
avatar
Niech night zresetuje outfity, bo ludzie biegaja w nim nie robiac nawet zadania. I niech doda tez tego questa na stronie postacu, by wiedziec kto juz go wykonal.
avatar
@Davin wtedy by więcej osób pisało że 10k to przesada jak na sam outfit a co najlepsze nie tylko outfit się dostaje
avatar
trzeba bylo te 10k dac
avatar
@Duocrash się ciesz że nie postanowiłem to i tak zmniejszyć bo w pierwszym zamyśle było 10k.
avatar
Duo, tyle jest łyżeczek za outa ponieważ zamysłem twórców questa było to byś nie zrobił go w 5 min
avatar
Moim zdaniem ludzie którzy chcieliby mieć wszystko pod nos podstawione to przesada, zacznijcie od siebie coś wymagać i się postarajcie zamiast narzekać Oczko
avatar
Moim zdaniem 5k łyżeczek na ten outfit to już przesada ;d
avatar
Wiec powinny zostac zresetowane wszystkim aktualne outfity do podstawowego, bo ten quest w tej chwili nie ma do konca sensu Język
avatar
Gdzie jest napisane o tym quescie na ten outfit?
avatar
@Kanopus nie zawsze wszystko da się przewidzieć
avatar
Jak ktoś jest uczciwy to po prostu go zmieni, a jak nie, to trzeba bedzie im je odebrac
avatar
i to bez wykonywania nowego questa
avatar
Daliscie ciala z tym nowym outfitem, kto mial go ubranego ten go bedzie mial dalej póki go nie zmieni Oczko
avatar