Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Sp. Pitochu" przecież nie ma czegoś takiego jak "zajmowanie sobie respa" możesz też wchodzić co 3 minuty i zabijać każdemu innemu
avatar
co to tylko 4 osoby online ? co to się stało xD
avatar
@Egiliam odpiszesz priv?
avatar
tylko jak mam grac jaki taki noob wchodzi co 3 minuty i wybija mi specjalnie respa...
avatar
Jedyną osobą, która jest pluje jesteś ty Pitochu, i prosiłbym o ogarnięcie się po raz ostatni. Więcej prosić nie będę. Ma prawo logać, zabijać, turlać się jak mu się żywnie podoba, a tobie nic do tego.
avatar
wlasnie lamiecie ten pkt z regulaminu -> n) Zakazuje się umyslnego blokowania drogi innemu graczowi oraz blokowania mozliwosci zrespienia sie pokemona.
avatar
gdzie sie pluje? XD
avatar
i czy to jest normalne zachowanie gracza ??
avatar
widzisz gosciu , wbijasz mi tylko wybijac artka i sie plujesz jeszcze.. logika twoja mnie rozpierdala haha
avatar
11:59 Kanopus [482]: Dzięki, Entei!
avatar
ogarnij dupeeee
avatar
11:58 Kanopus [482]: Entei, trzymaj pozycję!
avatar
11:58 Kanopus [482]: Liczę na ciebie, Entei!
avatar
no to raczej ciebie niech ogarnie bo zachowujesz sie gorzej niz smerfetka itp xD
avatar
Egiliam wbij do gry i ogarnij tych dzieciakow co blocza respa artka xD
avatar
11:41 Terror, Kutafonix, Pitochu, Proplayer, Xxpabloxx, Peggy. 11:44 Terror, Kutafonix, Pitochu, Proplayer, Xxpabloxx, Kanopus. 11:44 Kanopus [482]: Entei, trzymaj pozycję! gosciu ogarnij dupe
avatar
akurat nie bo siedze na Artku..
avatar
to idz na zapdosa/moltresa/mew/mew2/raikou/entei/suicune
avatar
co znowu wejdziesz na artka i mi wybijac zaczniesz i bd mowil ze tam stales haha
avatar
widac xd