Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
no nie kolejny co nie umie czytać
avatar
Napisał Ci że w pierwszej twojej propozycji (1 link) wszystko bo aż ogólnie 2 odpowiedzi są negatywne a ty dodajesz nie wiadomo co
avatar
Ja nie widzę powiązania twoich propozycji do innych, także chyba jesteśmy kwita
avatar
nie widze powiazania zadnego
avatar
Ym, przeczytaj moją pierwszą wypowiedź w tej "konwersacji"
avatar
no zobacz sobie ile jest stron w dziale propozycje
avatar
Bez takiej dramaturgii, w swojej wypowiedzi nie przytaczasz innych, tylko siebie, więc odnoszę sie tylko do ciebie
avatar
i nie kazdy komentarz w moich propozycjach jest negatywny wiec nie przeklamuj prawdy
avatar
@Egiliam wez go wyjasnij xD
avatar
Setki?
avatar
ze nic nie zostaje wprowadzane i koniec kropka
avatar
Jakies 2 swoje tez mialem ale to nie ważne bo setki innych pozytywnych nie zostalo wprowadzonych wiec jaka jest konkluzja tego?
avatar
Czego ty nie rozumiesz? naprawde jak dziecku mam tlumaczyc? Dobra zatem Thcs napisal ze zamiast marudzic mam napisac propozycje a jaki jest sens pisania ich skoro nic z nich nie zostaje wprowadzone skoro od innych graczy propozycje sa olewane to po co ja mam dodawac jeszcze swoje?
avatar
A ja doceniam, że Night wreszcie napisał jak sprawa wygląda i cieszę się, że nie zostawił tego wszystkiego. Jakby to padło to by nie było gdzie marudzić nawet teraz. A ciągle wierze, że i na zmiany i nowości przyjdzie czas Język i nie kłóćcie się ze mną Duży uśmiech
avatar
To idk, zmieniasz co chwile temat
avatar
To ty pierw piszesz o sobie, że dałeś wiele propozycji, które skończyły się na 2, w których każdy komentarz jest negatywny, a teraz przytaczasz inne osoby
avatar
nie odwracaj kota ogonem mialem na mysli ze pisze w imieniu wielu osob, takim caloksztalcie. Widze czytanie miedzy wierszami przychodzi ci bardzo ciezko
avatar
a tak nawiasem Egiliam nie uwazasz ze zachowałeś się właśnie jak hipokryta? napisałeś mi ze zmiany nie bedą wprowadzane dla jednej osoby a jak ci podałem 1 przykład z naprawde wielu kiedy wiele osob sie opowiedzialo za zmianami to mi napisales ze nie moge sie wypowiadac za innych
avatar
Wiesz, argument bo wszystko jest chujowe, szare i do dupy został już wykorzystany i przerobiony jakiś rok temu
avatar
To teraz mówisz o cały serwerze, czy o propozycjach, bo idk