Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ja pisze o caloksztalcie serwera wiec moge sie wypowiadac o tym
avatar
Idk w takim razie te osoby powinny się wypowiadać tutaj, a nie ty...
avatar
a co np z malymi propozycjami kolegi Kanopusa ktory stworzyl ankiete nawet za wprowadzeniem ich i bylo 100% pozytywow, Egi nie kontynuuj tej farsy bo wiesz dobrze ze nic nie jest wprowadzane
avatar
moj przyklad to akurat jest zly bo sie nie udzielam zbyt wiele ale co z propozycjami innych osob? ktore zebraly same pozytywy
avatar
A w kolejnej też nie zbierasz za dużo pozytywnych głosów, także fakt, nie wprowadzamy zmian pod jedną osobę.*
avatar
Gdzie w pierwszej, wszyscy byli na nie [czyt. 2 osoby które się wypowiedziały, więc iks de?]
avatar
avatar
Wiesz, że czasem ludzie coś przeczytają i nie muszą na to coś odpisywać? Jeśli twoja propozycja była jakkolwiek ciekawa, została zapisana w todo.
avatar
@Thcs pisałem propozycje wiele razy w dziale propozycji i wszystko zostało olane więc mi nie pisz zebym propozycje qesta dawał bo sie osmieszasz teraz
avatar
Tutaj nawet masz wszystko wyjaśnione https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3082
avatar
@Carisimo czerpał przyjemność ale się wypalił, ten temat był już poruszany kilkukrotnie
avatar
Podziwiam ze utrzymuje cos, z czego nie czerpie zadnej przyjemnosci
avatar
@Carisimo Server na bank sam na siebie zarobi te grosze co tu trzeba,.
avatar
@Carisimo Night wycofał się z dodawania nowości na nim, dalej jest pod jego pełną opieką z tym że nie będzie rozwijany przez niego ale jeśli chcecie nowości możemy nad nimi popracować razem z Egim jeśli się zgodzi
avatar
Czyli to kwestia czasu az upadnie jo?
avatar
Skoro najt sie wycofal to kto utrzymuje serwer?
avatar
@Kolkemp Ja Ci już napisałem, zamiast krytykować serwer napisz temat z propozycją jakiegoś nowego questa
avatar
po prostu napisałem rumunkowi prawde zamiast wbijac mu do glowy jakies utopijne wizje
avatar
#najlepiejtylkokrytykowac Uśmiech
avatar
#będzieDOBRZE Oczko