Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
brawo Heniu Uśmiech dajesz 400 !
avatar
19:25 Awansowałeś z poziomu 332 na poziom 333! Ładne te trojeczki Duży uśmiech
avatar
@Duocrash nie potrafisz ? xD
avatar
bo mi "wywala" stronę *
avatar
Nie mogę dodać załącznika bo mi "wywala" jest coś nie tak z multimediami?
avatar
Witam popsuła się możliwość dodawania zdjęć na multimediach? Bo chciałbym coś dodać ale co chwile mi wyskakuje że nie ma takiej strony i nie wiem co jest grane
avatar
@Egiliam Tak w skrócie to wypadałoby właśnie ale skrócić niektórym smycz bo się ewidentnie poluzowała.
avatar
Czas bliżej nieokreślony
avatar
@Henio1910 Jak zrobisz xD
avatar
kiedy jakiś event bedzie
avatar
@Egiliam zrob cos z tym ... Przehuj << nazwa postaci zglos do zmiany czy cos
avatar
@Egiliam to są tak oryginalne "powiedzonka", że nie wypada nawet tego skracać. Zapraszam do lektury tylko uważaj bo można zgłupieć.
avatar
Czy ktoś może mi skrócić to co się dzieje tam na dole?
avatar
a no tak xD Pewnie prawnicy usadomili Cię wtedy ze do tego trzeba miec pieniadze xD a ze mamusia z tatusiem tylko sponsoruja ci jedzenie i ubrania zeby ich synek wygladal jako tako to niestety nie wyszlo ... i
avatar
moze znowu poleci jak kiedys na mnie ze skarga do Egiego ... bo dalem sb na podpis jego wielke "madrosci" i zacznie straszyc sadem i prawnikami xDDD
avatar
@Ithuriel no wiesz ... rak zawsze pokazuje ze go kazdy atakowal a jak kiedys obrazal Ino na serwie to juz o tym ani nie wspomni bo przeciez mu wszystko wolno ... wielki BÓG PXG ... totalne dno i wodorosty xD
avatar
Reszty tego dziecinnego zachowania nawet nie ma sensu komentować.
avatar
Porównywanie "pomysłu" z dodaniem poka jako drop z boxa (przy którym się nawet palcem nie musiało kiwnąć) do propozycji z outfitem (gdzie proponujący) odwala czarną robotę) nie no XDDD
avatar
@"Inoue Orihime" Szkoda na nich dwoch slow Duży uśmiech one to para idealna Duży uśmiech jedno warte drugiego wiec niech dalej zyja w tej swojej wielkiej milosci Duży uśmiech Cyfrmen i Rakk forever together xD
avatar
nie dzialaj tu emoji :<