Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
???
avatar
@Drzewko Urośnij jutro dla mnie.
avatar
No ja myślę, że się poprawisz bo nie jesteś głupi chłopak. I będziesz umiał wyciągnąć wnioski. Miłego dnia Oczko
avatar
Odnosi się to do wmawiania „że czarne jest białe”. Dzięki za uwagę postaram się poprawić w przyszłości.
avatar
I do czego to się odnosi? Jeszcze jak mam być dobrym wujkiem to Ci wmawiam, że pisze się "dlatego" a nie "dla tego".
avatar
Dobrze widzę co napisałeś. Tak jak ci napisałem, nazwy kolorów są nazwami własnymi ogólnie przyjętymi przez ludzi. Nawet jeżeli miałbyś wadę wzroku powodująca ze widzisz te barwy na odwrót, na barwę która widział byś jako biel mówił byś poprawnie ze jest czarna. Bo skąd niby miałbyś wiedzieć ze tak się ona nie nazywa.
avatar
@510585 przeczytaj proszę jeszcze raz spokojnie co napisałem. (ze zrozumieniem)
avatar
Akurat to ze czarne jest czarne, tylko dla tego że ktoś ci to wmówił. Ktoś kiedyś powiedział ci że ten konkrety kolor nazywa się czarny.
avatar
Nie będę mogła spać przez to :C
avatar
Osadnik to ja jestem ta zła znęcam się psychicznie nad biednym Rakiem i jego adwokatem :C są tak biedni że aż nie wiedza co piszą na tym forum mam teraz wyrzuty sumienia przez to :C
avatar
I proszę wmówcie mi też, że czarne jest białe a białe czarne. Nakreślcie drogę, która mam iść. Kto jest dobry a kto zły?
avatar
Ja chcę być tym no name z gimnazjum Duży uśmiech
avatar
I tak Rakkeri zawsze bedzie tym najgorszym xD Brutalem ktory tepi wszystkich xD
avatar
Słaba psychika Uśmiech
avatar
Brakowalo jej argumentow bo zmieniala tematy co po chwile xD
avatar
Zobaczyla ze obrazy na nas nie dzialaja to zwyczajnie odeszla uciekajac i sie poddajac nie psizacv juz nic xD
avatar
Nikt z nas, ani ty ani ja jej nie obrazilismy i nie powiedzielismy jej nic niestosownego xd ona caly czas na nas najezdzala bo puscily jej slabe nerwy i ona calyc zas nas obrazala xD
avatar
Najlepsze jest to ze nie przeczytała od nas żadnej obrazy. To raczej my jesteśmy tutaj jej ofiarami.
avatar
Zaraz przyjdzie jakis no name z gimnazjum po szkole i napisze biedna Inoue zostala osaczona przez dwoch typow xD az jej wspolczuc xd a obrazy jej w keirunku do nas pochwalic xd
avatar
najgorsze co robisz to oszukujesz sama siebie xD