Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Gdzie mozna napisac priv do Nightmare ?? Bo z tego co pisali ludzie to tutaj nie wchodzi...
avatar
Moze ma przelew cykliczny ustawiony i sam z sb idzie bo by dawno zapomnial ze "taki serwer" jeszcze jest xD
avatar
@Kanopus o to to Smutny
avatar
Chciaz patrzac na obecne traktowanie graczy to mozna spodziewac sie wlasnie tego drugiego xD
avatar
Ciekawe do kiedy oplacony jest dedyk. Mam nadzieje ze chociaz napisze tydzien przed wylaczeniem jakies info o tym a nie offnie po chamsku
avatar
Także dalej wyczekuje "Offline"
avatar
Czesia jak my wszyscy by chciała zmian tu-wiem to Uśmiech Ale jak dotrzeć do Nighta jak nawet on już nie walczy o swoje pieniądze? My gracze nic więcej nie możemy zrobić Smutny chyba tylko przestać grać czego bym jednak nie chciał
avatar
Dla mnie to się skończyło jakoś końcem roku albo i nawet wcześniej, bo ten świąteczny event to była tylko kopia z zeszłego roku (pomijając fakt że nawet to było nieudolnie zrobione a kto widział, ten wie o co chodzi).
avatar
@Ithuriel To może pora to komuś przekazać albo całkiem zamknąć bo przez to tylko gracze się kłócą między sobą a i tak nic z tego nie wynika Smutny
avatar
Chyba, że mieliśmy wybór questa na lugie albo "lajki" na shoutboxie, o którym nikt bladego pojęcia nie miał, to ok.
avatar
Ale, że chęci są poniżej zera to jest jak jest, pomijając zbędne drobnostki na forum, które nie są nikomu potrzebne.
avatar
@Czesia Przecież to nie są żadne bzdury, choćby siadł na godzinkę dziennie to przez 365h w roku można tu wesołe miasteczko zrobić.
avatar
Celinka, foch ! .
avatar
@Kanopus, co ty piszesz za bzdury. Pisać to se każdy może ale jak już przychodzi do zrealizowania tego wszystkiego, wtedy dopiero okazuje się... Siuski proszę w to nie mieszać, malutka jescze jest i nie skażona tym złem światem.
avatar
@Kanopus No to kto chętny? Czy może z Siuśką ma te zmiany robić?
avatar
Jak to z kim? xD My dajemy propozycje na zmiany/nowosci a on robi Język Zeby dodac nowego pokemona albo cos zmienic nie potrzeba kilku osob tylko odrobina checi i zaangazowania Duży uśmiech
avatar
Śmieszki heheszki ale z kim ma robić te dobre zmiany? Każdy, komu daje szansę, by coś zrobił dla dobra serwera robi go w bola! , więc te wyśmiewania są trochę nie na miejscu.
avatar
@Tarble Duży uśmiech
avatar
tylko nie wiadomo ktore xD
avatar
@Kanopus bedzie na "świeta"