Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dawaj nazwe tego serwera chetnie pogram przez sezon XD
avatar
"Świat nie wierzy łzom. Szkoda naszych łez."
avatar
Ta, nowy świat xD Już widzę ten zapał i chęci do jego odpalania.
avatar
"Po raz drugi powtórzę, że nie jestem właścicielem serwera, tylko jego adminem." To sobie możesz powtarzać do woli, ale skoro tak się chwalisz/żalisz "swoim" serverem, to chętnie poznam jego nazwę.
avatar
Te servery 4fun są tylko z nazwy, bo na prawie każdym servie i tak gra więcej osób dla pvp a sporo z nich dokłada się do utrzymania servera pod względem finansowym (a nie tylko statystycznych "online"), jak odejdą to już raczej ciężko jest, więc w większości przypadku ots jest wtedy skazany na śmierć (żebyś już sie nie czepiał, że w każdym przypadku, chociaż nie o to mi chodzilo).
avatar
Skoro na reset nie ma opcji, może nowy świat i ewentualna fuzja po jakimś czasie?
avatar
Nie jest to do końca prawda, że jak osoby które grały tam dla pvp wyjdą to jest skazany na śmierć. Są serwery 4Fun gdzie gra się tam głównie dla questów/lvla, tylko że serwer jest updatowany i dodawane są nowe questy, co motywuje graczy, a nie tak jak w tym przypadku. Po raz drugi powtórzę, że nie jestem właścicielem serwera, tylko jego adminem.
avatar
Ja czekam na nowego rare pokemona ktorego mozna wylowic z rzeki ;]
avatar
Nikt wiecznie naiwnie nie będzie czekał na cud.
avatar
To niech od razu pól serva dostanie bana, bo prawdopodobnie "niestety" (albo teraz już stety) ma takie samo zdanie.
avatar
Inaczej ten server byłby tam, gdzie jego miejsce. <- Brzydki ton - ban ;]
avatar
Jest oczywiście jeszcze jedna prosta zasada żeby server stał, musi na siebie zarabiać, tutaj opłaty to na bank jakieś grosze a jakiś nowy wędrowiec zawsze te pare gorszy wyśle. Inaczej ten server byłby tam, gdzie jego miejsce.
avatar
Akurat stwierdzenie Nighta jest niczym nowym. Tam głównie wbijają osoby dla pvp a jak juz wyjdą to server jest skazany na śmierć, przykre ale niestety prawdziwe. Więc nie rozumiem co cie tak rozbroiło i w jakim sensie?
avatar
@Ithuriel Ja tak sobie czytam i z tego wszystkiego co napisałeś, to mogłaby być niezła rozprawka, że tak powiem. I abstrahując już to wszystko, co sam napisałeś. To jedno jest pewne, że resetu na pewno nie będzie i ''nic się zmieni''. Z kolei jeśli chodzi o pana Anysean, to on zapewne chciał by poznać fenomen tego serwera. Bo pomimo, że niby prowadzi własny serwer to siedzi tutaj. Wnioskując po tym co napisał, to jego przychód musi być w miarę duży, ale za zapewne dochód co najwyżej średni. Tak więc te jego resety za dużo nie dają. Szczerze powiedziawszy, to mało mnie to interesuje. A ogólnie z tych wszystkich komentarzy różnych osób, które przeczytałem, najbardziej rozbroiło mnie jedno stwierdzenie. Zacytuje ''Główna różnica między resetami w pokach a zwykłej tibii to pvp. W Tibii reset mają sens głównie przez pvp, tutaj pvp nie ma'' - tak więc niema sensu nic pisać. Dlatego właśnie staram się, jak najmniej pisać, albo w ogóle Duży uśmiech
avatar
Tym bardziej jaki sens ma resetowanie edycji, która działa tak sprawnie jako testowa i jeszcze coś tam na siebie zarabia Uśmiech #Update
avatar
Główna różnica między resetami w pokach a zwykłej tibii to pvp. W Tibii reset mają sens głównie przez pvp, tutaj pvp nie ma
avatar
@Anysean Chętnie poznam nazwe tego servera, bo jestem prawie pewny ze jest to klasyczna tibia + to pisanie, że miałeś komplet shiny w 2015. To ma być argument? Zeby to zdobyc wystarczy gruby portfel. Nie mowie ze tak bylo i w tym przypadku, ale w 99% tak wlasnie jest. Wystarczy popatrzec na to, ze teraz nawet sie ludziom nie chcialo legend robic a mieli raptem chwile na wbicie 200lvli po legendy, tylko smsy, gra tydzien i bye,
avatar
Pamiętam jak kiedyś Egi coś tam dzialal, nie wiem jaki był powód ze odpuscil ale ani troche się nie dziwie.
avatar
I nie mowie tutaj o kazdym, tylko o 2-3 osobach ktorych na szczescie wsrod nas juz nie ma.
avatar
dobiera sobie same "falszywe osoby