Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A ja wlasnie robie sobie kupe i czytam to wszystko ze smiechem.
avatar
no i wszystko.
avatar
Dobra, oficjalne stanowisko: Stefan i Osadnik mają oficjalny zakaz wypowiadania się do siebie czy o sobie na publicu. Mowa tu o wszystkim, co widać w grze - nicki pokemonów itp itd również. Zakaz obowiązuje też nawiązywania, również w domyśle. W skrócie - nikt nie może się domyślić, że macie na myśli tę drugą osobę. Każdorazowe złamanie karane warnem. Obowiązuje od teraz na czas nieokreślony.
avatar
@Rokstat Odnosząc się do twojej wypowiedzi " Nikt mi nie kazał ale namawialiście na tsie" Nikt Ci nic nie kazał nikt Cię do niczego nie namawiał zrobiłeś to sam i chwaliłeś się wszystkim a teraz próbujesz zrobić z siebie ofiare xDDD
avatar
@osadnik chcesz przedstawic administracji to pisz pw do egiego/nighta a ludzia i tak juz mieszasz w glowach stojac w pc Uśmiech
avatar
"to jeszcze na Ts administracja namawia graczy aby np. robili pokemony z nazwą "jebac Ose" dalej mam z tego całkiem sytą beke po przypomnieniu sytuacji w której podjarany rokstat chwali się wszystkim jak nazwal swojego pokemona po czym przeinacza to żebyś miał jeszcze jeden argument
avatar
A ja mam na celu przedstawienie administracji i ludziom przebywającym na forum, że Stefan po raz kolejny jest niewinny i te wszystkie warny, bany to przez przypadek dostaje Oczko
avatar
Nie przyszedłem nikogo usprawiedliwiać jedyne co mam na celu to pokazać fałszywość osobnika kryjącego się pod nickiem "Rokstat"
avatar
To nie usprawiedliwia nikogo aby obrażał drugą osobę " że jest kogoś tam kundlem"
avatar
Nikt nie woła swojej armii po prostu siedziałem sobie nie zalogowany na forum i uznałem że nie będę tolerował debilizmu bo tym właśnie dla mnie jest aktualne tłumaczenie się i próba odwrócenia kota ogonem przez rokstata bo stwierdził że woli komu innemu powchodzić w odbyt xDDDDDDD
avatar
Ja do Ciebie nic nie pisałem to nie wiem po co Stefan znowu swoja cała armie zwołuje do ratowania go. Tu jest wszystko pokazane dla tych co umieją czytać i interpretować i wystarczy tylko poczekać na Egiego albo Nighta żeby sobie odczytali i wypełnili regulamin.
avatar
Trzymanie na siłę proszę bardzo niech mnie zbanują jeżeli mają za co Uśmiech
avatar
Osa przestań już robić z siebie największą ofiarę na tym serwerze ciesze się że bronisz typa który jechał po tobie jak sie tylko dało żeby wejść stefanowi w odbyt jak najgłębiej się dało teraz próbuje udawać że wszystko przez ludzi z ts dla mnie beka strasznie
avatar
Wy nigdy nic nie widzicie nic nie prowokujecie a potem 50 warnów 80 banów i dalej was trzymają na siłę ... szkoda gadać
avatar
@osadnik po co kontrolowac prywatne rozmowy?
avatar
haahahaha Serce
avatar
@osadnik "a) Obrazanie innych graczy, uzywanie slów wulgarnych i ich pochodnych na czacie głównym jest zabronione. Zakaz nie dotyczy wiadomosci prywatnych." nie widze zebym cokolwiek temu podobnego zrobil na tym screenie xD
avatar
to fajne tam tematy macie na tym ts nikt tam nie kontroluje was chyba? I jeszcze co do linku i prowokacji to ewidentne złamanie punktu 2a regulaminu GRY Uśmiech czekam na dalsze działania ze strony administracji.
avatar
#BrakKręgosłupaMoralnego = #ŚciemnianieNaForum #RokstatSkończBoITakCiNieSellneMewtwo Serce
avatar
XDD