Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Słuchaj człowieku, pilnuj swoich czterech liter i o moje cztery litery się nie martw. Z tego co widzę ty masz największy ból ale to już jest twój problem. Kończe z tobą wymianę zdań, bo to nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Swoje zdanie powiedziałam. Tyle ode mnie!
avatar
Fakt oczywisty to jest to, ze masz duze problemy ze znajomoscia znaczenia niektorych polskich slow oraz tlumaczenia kazdego innego zdania niz twoj "bolem dupy"
avatar
Games nawalił, stało się. Chciał dobrze, by rozruszać ludzi, serwer. Offit tymczasowy mi nie przeszkadza, bardziej kontrowersyjne są rozdawane bp i licytacja domku. O ile wiem z licytacją została załatwiona sprawa. Każdy uczy się na błędach, Games dostał nauczkę i myślę, że już nie popełni tego po raz drugi.
avatar
Powtarzam bo jest to fakt oczywisty, nie było by bicia piany jak by ów człowieczek dostał takie ładne nowe ubranko i mógł je też nosić.
avatar
Powtarzasz pytania na ktore Ci juz odpowiedzialem kolezanko. Nie jedna mialem okazje napisac do Gamesa ale tego nie zrobilem bo uwazam ten pomysl z outami za slaby. Rozdawanie czegokolwiek nigdy nie bylo nie jest i nie bedzie dobrym pomyslem. Dajcie ludziom wszystko na tacy i najlepiej niech sie nie ruszaja w ogole z pc.
avatar
Oj, ktoś tu widzę się powtarza po raz kolejny.Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Już chyba prostszym językiem się nie da odpowiedzieć, ale trzeba się słówek czy wyrażeń czepiać xD Pamiętaj fakt, to fakt, a brednia to brednia Duży uśmiech
avatar
Słuchaj koleś, nikogo nie bronie, mam swój rozum i jak coś mi się nie podoba piszę. Druga sprawa, jest we mnie Wielkie przekonanie, że gdybyś dostał taki offit nie płakał byś i tematu by nie było. Boli cie, że inni mają a ty nie?
avatar
Wiem, że nic do tego nie masz. Widze to po tym jak do mnie piszesz Oczko
avatar
@Davin No wasza polemika jest na poziomie i nic do niej nie mam, az miło się czyta Duży uśmiech Ci co stawiają na swoje w inny sposób bardziej wulgarny maja na szczęście już nicki przekreślone Oczko Ja zostałem wywołany do tablicy tylko dlatego Ci odpisałem nic do waszej kłótni nie mam.
avatar
Ja Osa jeszcze sie nie odpalilem i daleko mi do tego by sie wyzywac
avatar
@Davin Mnie nikt nie musi bronić Uśmiech co innego jego xD Awenasa to dziewczyna żebyście dobrze odmieniali na przyszłość Oczko A, że ktoś ma jakies inne zdanie na dany temat to nawet wskazane jest byle się nie wyzywać i trzymać poziom a i tak wszystko potem musi się przyśnić w "koszmarze" tam już kłótnie się kończą Uśmiech
avatar
Osa naprawde szczerze Ci wspolczuje, że bronia Cie przed Stefanem tacy ludzie ja Awenasa. Ten czlowiek nie rozumie prostego przekazu, nie wie co to przyklad, mysli ze "kazdy glupi" to obraza xD To jest typ z rodzaju " po co mi polski? przeciez kazdy mnie rozumie"
avatar
A ja dodam "Zabawa w ch**"
avatar
wisienka na torcie ->>> "Na początku października zostały rozdane offity dla zabawy" - powiem tak: wielkie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
avatar
"Na początku października zostały rozdane offity dla zabawy tym, którzy byli, po miesiącu nagle cos jest nie tak i to mnie w tym wszystkim zaskakuje." - o nie! dostalismy za nic unikatowe outfity a oni sie burza? coż moglo pojsc nie tak?
avatar
@Awenasa "@Davin, nie było by płaczu, gdybys był wtedy i dostał taki offit, ból ci sprawia, że inni mają a ty nie? To napiał/a "taki Awenasa" - Ok widze koledze trzeba naprawde woooolno tlumaczyc zeby zrozumial o co mi chodzi. W dupie mam tego outa i mialbym nic do tego gdyby BYLY ZA COS A NIE ZA DARMO.
avatar
Takich outfitów jest niewiele
avatar
A moze zrobic system nowych outfitow za lapanie poszczegolnych pokemonow? Język Np stroj mewy za zlapanie mew xD
avatar
Haha,jeśli chodzi o outfity gracze nie zdobyli ich oficjalnie na stałe, a dostali na lewo od jakiegoś tam pana mapera powiedzmy.Więc logicznym jest, że outfit zniknie dopiero po jego zmianie przez gracza na inny.Co oczywiście nie zmienia faktu, że ktoś tu nadużył swoich uprawnień i funkcji.I to oczywiście nie pierwszy raz. Można by tu przytoczyć chociażby sprawę przejętego bezprawnie domku innego gracza razem z zawartością i sprzedanie go.Można by tu przytoczyć pewien punkt z regulaminu, ale po co.Skoro 4.pkt - Administracja pokexgames.pl zastrzega sobie prawo do zmiany lub edycji regulaminu w każdej chwil.Tak więc sprawy nie było Duży uśmiechi.
avatar
Ja tez chcialem outfit z mewa na glowie i juz mi sie powoli zaczyna nudzic, wiec niedlugo chyba zmiana outfitu na duszka xD