Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
legend box solo ez <angel>
avatar
Sprzedam LEGEND BOXA za punkty premium! pw
avatar
Robi wrażenie xDxDxD
avatar
poprzedni % chance X 1,31 = %chance na czas eventu -> np pokemon posiadający 10% szany na złapanie w ultra balla dzisiaj będzie miał 13,1% szansy Uśmiech
avatar
procent a nie 0.31 ahahaah
avatar
plus ja myślałem że to serio będzię 31
avatar
też racja
avatar
wystarczy komunikat przy logowaniu... mniej roboty a skutek ten sam
avatar
powinno być napisane na zielono jak wpisuje /chance ... ile zostało dodane do catcha
avatar
zostało xD
avatar
Ten catch powinien byc od 5 rano (dobrze ze nie wstalem tak wczesnie) ciekawe czy teraz bedzie jakas rekompensata za zapominalstwo xD i oby nie jutro, bo jutro to sie na cmentarzy siedzi i z rodzina a nie na pokemonach xD
avatar
"koniecznie wpadnijcie 31 października na bonus +31% do catcha!" czy to aby już zostało uruchomione? Proszę o szczerą odpowiedź Duży uśmiech
avatar
@Nightmare tak tak walicie dużo grubszy kaliber xD Rozumiem i doceniam jeszcze tak zaskoczyć graczy, ale sam NPC na początku nie wiedział nawet czy ma wydawać te outfity Duży uśmiech Patrzy śniegu nie ma, kwiatki nie kwitną jeszcze a tu mu lalki mikołaja i walentynkowe outfity dali do wydania Duży uśmiech < to musi być o wiele grubszy kaliber xD
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" sprzedawaj tego mew za centa
avatar
@Davin chetnie sie wymienie jak dorzucisz drugiego Uśmiech
avatar
@Stefan widzę ze masz golema a nie chcesz może kupić drugiego?
avatar
@Osa podobny kaliber co Ty pijesz xD
avatar
sprzedam golema
avatar
Shany come poki dasz mi te dynie xD
avatar
no nie wiem co to ma wspólnego z eventem Halloween ta lalka i ten outfit Roemo i Juli Duży uśmiech Co nie zmienia faktu, że potrafi wywołać uśmiech hehe Nie wiem Night co wy tam pijecie ale napisz mi Duży uśmiech