Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Szany pw
avatar
druid zobacz co mam. 13:16 Przedmioty z Magikarp: Karta Magikarp, Pozostałość magikarpa.
avatar
Siemka Uśmiech wybieraja sie moze jakies osoby w najblizszym czasie na Lbox i bedzie mozna sie przyłączyć? Oczko
avatar
Jak się idzie ze zwykłym Magikarpiem na Unowny, to tak może się stać. A mowiłem, weż mewe
avatar
@Kanopus osobiście nie miałem styczności z tym bugiem już dobry rok, myslalem ze zostal wykorzeniony na dobre z serwera
avatar
@konopus czesto tak bywa, ja tam czesto mam ja wchodze na ogien na premce1
avatar
Jak to mozliwe, ze mialem wyciagnietego pokemona, zszedlem schodkami nizej na unowny i padlem na strzala? Nawet moj pokemon nie padl XD
avatar
albo w sumie 1 ode mnie i bd szponcic ludzi o + go XDD
avatar
<3333 jak to ogarniesz to ten wpis ma 20 lików ode mnie XDDEgiliam A po co, skoro się na tym nie zna?
avatar
XD
avatar
W sumie to by było ciekawe, da się załatwić pewnie
avatar
Zostaw SB takie jakie jest Duży uśmiech lepiej niech wolny czas poswieca na serwer niz forum gdzie i tak ponad polowa graczy nawet nie wchodzi .
avatar
halo halo Nightmare, dało by się wprowadzić do shoutboxa system "like" który nie będzie odzwierciedlony w reputacji? XD
avatar
@Ciastko nie, ja za Seniorem ^^
avatar
Dobra my tu gadu gadu bla bla bla ale trzeba spać Dobranoc Uśmiech
avatar
@Thcs Ty na czele.
avatar
@Davin chyba dobre stado xd
avatar
@Nighmare w tej rodzince pxg to znalazlo by sie pare czarnych owiec xd
avatar
@thcs widocznie maja to samo zdanie na dany temat
avatar
jak sie tu troszke posiedzi i poczyta co ludzie pisza to pozniej juz nawet wiesz co o danej sytuacji mysla zanim sie wypowiedza