Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
no tak bo jak powiem cos dobrego to od razu lizusem jestem XD
avatar
Kisame... To co widzicie wy, jest prawie niczym, to co jest "robione", łatwo wam oceniać coś, o czym nigdy nawet nie słyszeliście...
avatar
Jak dla mnie byl osoba az czasami do przesady ambitna osoba, ale mial problemy z dogadywaniem sie z ludzmi i przyjmowaniem krytyki
avatar
Na pewno więcej od takiego lizusa jak ty.
avatar
@Kisame co ty mozesz o tym wiedziec?
avatar
To pytanie jakim cudem tyle mógł.Kto dał mu takie uprawnienia, które przekraczały jego wiedze, umiejętności i kompetencje.
avatar
Właśnie wyjątkowo za dużo mógł, a najgorsze w tym jest to, że ta sytuacja się powtarza ;c
avatar
@Shany No to teraz Ci powiem moją opinię o Elveresie... Moim zdaniem miał coś nie tak w tej jego sprytnej główce, za dużo chciał - za mało mógł.
avatar
@Ciastko no troszke xD
avatar
Nikt tu się w imieniu administracji nie wypowiada od tego trzeba zacząć Duży uśmiech
avatar
Egi Kisame to sie nie przejmuj bo nie wazne co by administracja zrobila to Kisame jest przeciw. Taki maly buntownik pxg
avatar
Bardzo proszę osoby, które nie mają pojęcia na jakiś temat, o nie zabieranie głosu na SB, czy wypowiadanie się w imieniu administracji, głownie Kisame Uśmiech. Niepotrzebnie siejecie ferment...
avatar
@Davin Trochę śmiesznie, nie ?Uśmiech
avatar
Elveres byl taki zly i nie dobry a teraz nagle jest cacy? nie powiem usmialem sie jak czytalem to co tu sie wypisuje i jak niektorzy szybko zmieniaja zdanie xD
avatar
No cóż, pan Elveres miał kompleks Boga, że tak powiem.Nie ma sensu się więcej na jego temat rozpisywać.
avatar
Kpiny to nie na Shoutboxie, plz.
avatar
Równy dla wszystkich? PHI!
avatar
Nie do końca.
avatar
Byl rowny dla wszystkich :x
avatar
No trzeba przyznać, że Elveres był najaktywniejszym członkiem Sharp#Teamu i najbardziej wygadanym, ale nic po za tym.