Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Za zgodą administratora czyt. Nightmare, ankieta została założona w dziale "Propozycje" Uśmiech Zapraszam wszystkich graczy do głosowania Uśmiech Celem owej ankiety jest dodanie pokemona "Sudowoodo" do pokeboxa Uśmiech Pozdrawiam Rakkeri. Uśmiech
avatar
Owszem, zgodze sie z tym, ze ten pokemon jest dobry Uśmiech lecz aero i omastar rowniez sa dobre i sie w boxie znajduja (nie mowie juz o gallade i blissey bo one respa nie maja) Uśmiech Zamaist takiego shiny charizarda, ktory znajduje sie w tym boxie ( nie wiem co on tam robi, bug?) to mozna zamienic go na sudowodo Uśmiech Taki pokemon przydalbym sie nowym graczom, ktorych niekoniecznie stac na shiny pokemony Uśmiech A mieli by oni szanse wylosowac go z boxa 4 i znacznie bym im gre ulatwil. Uśmiech
avatar
@Rakkeri Nie sądzę xD
avatar
Od siebie takze pragne jeszcze dodac, ze mozna tez wziac pod uwage to, ze ludzie by czesciej kupowali boxy 4, co idzie za tym, ze serwer by zarobil Uśmiech
avatar
Ja byłbym przeciw. Ten pokemon jest za dobry (nawet na 63lvlu) żeby go do boxa wrzucać, 2 respy jak na taką bestię w zupełności wystarczą. Lepiej byłoby selekcje w boxie 2 zrobić, bo za dużo pokemonów tam jest.
avatar
Ja byłbym za tym Uśmiech skoro takie pokemony jak np. omastar czy aerodactyl (ktore naleza do tych rzadszych) mozna wylosowac z boxa 4, to czemu by tam nie umiescic i sudowoodo Uśmiech
avatar
jakieś głosy za, przeciw?
avatar
nie można, jest taka możliwość
avatar
@Nightmare Czy pokemona sudowoodo mozna wylosowac z boxa 4? Jesli nie, to czy byla by taka mozliwosc by go tam dodac do zdobycia? Uśmiech
avatar
No właśnie mnie to dziwi, że pokazuje ale jak tak ma być to ok.
avatar
Jeśli /chance pokazuje coś, to tak, jak najbardziej
avatar
to Palkie i Dialge tez tak ?
avatar
legendy od dluzszego czasu mozna lapac w zwykle balle...
avatar
Legendy dalej maja szanse, to chyba jednak da sie je zlapac normalnymi ballami xD
avatar
wkoncu dexy by cos wiecej dawaly xd
avatar
oooo Duży uśmiech to by bylo fajne xd
avatar
hmm w sumie można przenieść /chance do pokedexa, będzie przynajmniej pasowało zamiast komenda z czapy
avatar
ale jest bardzo mało takich poków
avatar
posprawdzać :d
avatar
A jak mozna wiedziec kto mial 0% szansy ? xd