Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
nie wiecie kiedy bedzie dostepne placenie smsem??
avatar
Idzie ktoś jutro na Legend Boxa o 17:00 ???
avatar
Ja bym uważał na to, co niektórzy piszą o czarnym panie.Jak go znam, to na pewno wszystko widzi.Codziennie wchodzi i sprawdza czy serwer jeszcze stoi bez niego.I czy nikt go nie lekceważy,nie podważą jego kompetencji, a już tym bardziej nie obraża.
avatar
żyje?
avatar
sharp team????????????????????????
avatar
@Pokermaster, ja to doskonale pamiętam (niestety) Smutny
avatar
Powiem tak. Jak on był to przynajmniej updaty jakieś były, a teraz to ni widu ni słychu
avatar
czemu tylko moje hejty znikają ;c
avatar
Wiesz, to takie dobroczynne działanie na szkodę innych, ale co poradzisz że istniał na tym serwerze ktoś taki jak on. Uśmiech
avatar
@Ithuriel Z tym Big Snorlaxem to powiem tylko tak że "Czarny Pan" ze swojej wielkiej "dobroci" serca zrobił mu ostre nerfy pod moją "prośbą" gdyż uważał on że narzekam na to jaki on jest silny i szybko się okazało że "Czarny Pan" chciał zrobić dobrze osłabiając mojego stałego pokemona z drużyny Uśmiech
avatar
Ale jestem, byłem i będę upierdliwy, więc będę się czepiał aż ktoś poprawi co trzeba po poprzednim "znawcy".
avatar
dodałem informacje o nagrodach
avatar
@Ithuriel tak było, jest i będzie. Nic nie poradzisz na to niestety. Pozostaje Ci zgłaszać, to w nieskończoność lub udawać, że nic nie widzisz albo nie wiesz.
avatar
Wiem, że te zmiany są od dawna, ale wcześniej jakoś nie zwracałem uwagi na cyferki, a dzisiaj wpadłem sobie na Typhlosiony a tu exp prawie taki sam jak na lee terrsprit, więc przyjrzałem się jaki exp jest za co i to są jakieś kabarety. [*]
avatar
Takie szybkie pytanie żeby tematu nie robić. Rozumiem, że pewien ćwierć admin za wszystko się zabierał tak po łebkach (przykład HP u Big Snorlaxa), ale żeby exp za Charizardy/Hitmonlee/Typhlosiony był w jednym z przypadków nawet o ponad połowę mniejszy od HItmontopów, tak to powinno wyglądać?
avatar
Ojj chciałoby sie wrocic w te pamietne i piekne czasy Uśmiech
avatar
Wojtek a Ty na która masz do szkoły?
avatar
Wedle Upodobania Uśmiech
avatar
Wątpię w to
avatar
Skromnoscia to ja nie grzesze ;p