Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nawet na SB kłótnie
avatar
żydku nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają. Znowu chcesz zabłysnąć ale twoja gwiazda już dawno zgasła. Jesteś na forum i dostosuj się do regulaminu tego miejsca, widzę gumka w majtkach znowu Ci się poluźniła. Lepiej pakuj spokojnie walizki i stan już w kolejce pod drzwiami do nowego świata bo znowu Ci ludzie uciekną w rankingach i będzie płacz. #to niezły Chesd Duży uśmiech
avatar
btw chesd nie dopinguj go w tym szambie :/
avatar
japierdole ale pierdolenie, osa wez juz skoncz temat, dopisalbym pare slow ale jestem pewien ze wtedy nagle bys byl potulny zeby tylko je wykorzystac do wklepania mi permika.
avatar
I tu masz racje akurat, że obecna edycja jest skazana na pożarcie. A to dlatego, że poprzedni i obecni członkowie sharp#teamu tak namieszali.I to dla gracza raczej dla własnego widzi mi się, żeby sobie ułatwić jeszcze bardziej robotę.Te bezsensowne poprawki,zmiany,ułatwienia,luki i absurdy w regulaminie,naginanie i wręcz łamanie go pod siebie.Co oczywiście skutkowało ogromnym bajzlem.I z wielkiego sharp#teamu z 8 osób zostały w rezultacie 3 osoby.
avatar
że edycja zmieniała sie dla graczy i ich oczekiwań to dlaczego zostaliście tak daleko w tyle ? Uśmiech
avatar
A jeśli chcesz napisac
avatar
I jakoś ostatnio mi przyszło do głowy nawet czytając Twoje odpowiedzi do propozycji Stefana o drugi świat, że ta obecna została już skazana na pożarcie i pozostały czas spędzony w grze będzie tylko testowaniem dotychczasowych rzeczy jak i nowości tylko pod nową edycję jeżeli się mylę to proszę wyprowadź mnie z błędu.
avatar
Dlaczego nazywam tą edycje testowa hmmm bo podczas niej praktycznie wszystko się zmieniło od jej startu. Nawet regulamin, czyli nie była ona(trwająca edycja) sprawna w momencie jej startu albo wpływ na to mieli inni członkowie Sharp#teamu o Dark Light zapomniałem.
avatar
@osa Haccier i Koggy byli tutorami. Wszystkie większe rzeczy na serwer wprowadzałem ja albo Ashba. Elveres miał pomysły i bardzo dużo robił papierkowej roboty. No i nie rozumiem czemu nazywacie to test serwerem - ja ze swojej strony staram się dopiąć wszystko najlepiej jak potrafię. Przetestowanie wszystkiego co jest wprowadzane na serwerze testowym jest niemożliwe bo nie przewidzę zawsze wszystkich konsekwencji zmiany kawałka kodu
avatar
Raz na jakiś czas, ale nie jest to jakieś "systematyczne". Godzina jedynie jest podobna, bo przeważnie po północy
avatar
często?
avatar
@stefek, tu akurat prawda, ale to nic nie zmienia
avatar
Czyli tak, nie dzieje sie jak jest wylaczony
avatar
Raz się zdarzyło ale to jeszcze na starym necie, więc dobre 6-7lat temu
avatar
@Ithu mam rozumieć, że tak nie dzieje się nigdy, kiedy klient jest wyłączony?
avatar
hehehehe fon ma lepszy procek od kompa, elo xD
avatar
Ale na pewno to nie wina neta, bo w tym samym czasie na telefonie yt/gg i inne rzeczy działają normalnie.
avatar
No i tu jest właśnie lekki problem bo internet normalnie jest podłączony, ale nagle leci lag na postaci i w niektórych przypadkach przez minute albo dwie, nic nie chce się załadować na necie
avatar
@Nightmare Nie wiem kogo mogę pełno prawnie podpiąć pod Sharp#team ale mam na myśli wszystkich przedstawicieli np. (Haccier,Koggy,Ashba,Elveres) Wszyscy oni mieli chyba coś do powiedzenia w projekcie PxG mogę się mylić. I rozumiem, że z tą resztą moich wywodów/przemyśleń to poszedłem dobrym tropem? Uśmiech pozdrawiam serdecznie.