Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dzięki za poradę Ziomeczku, dużo pomagacie dziena wszystkim Oczko
avatar
Szczerze mowiac aero jest potrzebny jak dziura w bucie Duży uśmiech, zbieraj kase na ognistych pokach i rob odpowiednie shiny Duży uśmiech
avatar
Mi ani jeden jeszcze Crystal :/
avatar
@themrher oczywiscie ze jest, polecam go lapac na rower quescie. Chociaz wolalbym go kupic niz zlapac. Probowalem go lapac i ok 7k balli poszlo i nic nie wpadlo Duży uśmiech. Zaleta taka ze sporo crystalli wpadlo
avatar
To łapie XD
avatar
@themrher tak
avatar
od stworzenia questu w skrypcie jest zapisane, że się nie da wejść po pokonaniu Oczko
avatar
Pytanko do H lvl graczy, Czy realne jest złapanie aero w Ultra Balla Duży uśmiech?
avatar
Mi ostatnio też coś nie chciało tam wejść ostatnio, a dawniej nie bylo z tym problemu. Trzeba zapytać u źródła, bo ludzie to różne głupoty gadają
avatar
Ja już setki razy próbowałem i nigdy mi się nie udało, pytałem innych to mówili że po zrobieniu questu nie da się tam wejść więc sobie odpuściłem.
avatar
@Pokemaster Jak nie wejdzie? Ja tam czasami po zrobieniu questa przypadkowo jeszcze wchodziłem
avatar
slabo, ale dzieki za pomoc
avatar
Jeśli zrobiłeś już ten quest to więcej razy tam nie wejdziesz
avatar
Na mewtwo quest gdzie trzeba bylo kliknac zeby trafic do npc duch? Klikalem po calej prawej drabinie i nic Smutny( http://prntscr.com/kjnbws
avatar
@Kisame ale Ty strasznie nie kumaty jestes
avatar
25 punkcików na chusteczki najwyżej pójdzie (żeby opłakiwać ten nudny exp), bo niczego innego nie ma za tyle Duży uśmiech
avatar
Pomyślcie o tym w ten sposób, że to jest 30pp za dzień z rabatem - dzieli się idealnie Duży uśmiech
avatar
A co do vipa. Miło, że w końcu jest, można było zrobić 4 albo 8 dni (żeby cena nie była jak 1,99zł w sklepach) ale to już jest najmniej istotne. Oby jakoś tu się kręciło dalej.
avatar
Stefek, rozumiem, że to niby do mnie? Jeśli tak, to ewidentny problem ze zrozumieniem. Jakbym chciał zrobić syf to wiadomości wyglądałyby całkiem inaczej, to jest tylko w miarę "kulturalne" upominanie się o nawet najmniejszy upek. Jak jeszcze jakieś żale to priv.
avatar
bo inaczej będą wiecznie wygasać