Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Btw zeruje kontakt z tobą, wszędzie gdzie gram otrzymasz ignore(jako pierwszy bo nigdy z tego nie korzystałem) jak się obudze.
avatar
ćwierć-gracz
avatar
No i na to tylko liczę Uśmiech Ja już to chciałem skończyć po tym 7-dniowym banie dla Stefana ale jak on chce tak bawić się dalej to mi to nie przeszkadza i wiecznie nie będzie tego jednego warna od perma tylko zakończy karierę :-)
avatar
Według mnie po prostu powinny zostać rozdane kary i temat pozostać zamknięty tyle odemnie Uśmiech)
avatar
Nie mówię że jestem bez skazy w tym co sie dzieje ale po prostu mam tego dość
avatar
A to co się dzieje w tym momencie psuje już i tak niezbyt fajną atmosfere
avatar
Nie zapominajmy że każdy z nas chce mieć po prostu przyjemność z gry
avatar
Dobrze cieszę się z tego powodu ale można to załatwić po cichu nie angażując w sprawe pół serwera bo widzę ze w tym momencie robią się dwa obozy jeden propagujący ciebie drugi propagujący stefana
avatar
No nie pozwolę się oczerniać nie wiem co w tym niejasnego.
avatar
Rozumiem że są zaczepki z drugiej strony ale jako dorosły człowiek powinieneś po prostu je olać
avatar
To po prostu skończ temat a nie rozdmuchujesz go cały czas jak nie w grze to na forum tyle odemnie w całej sprawie nadal pozostaje bezstronny
avatar
Ja się do niego nie odzywam wcale. To on robi jakieś dziwne dymy myśli, że z innych kont to jest bezkarny. Tam jest taki punkt w regulaminie jak dzielenie konta niech sprawdza jakie tam Stefan ma zasięgi i na jakich grał i niech go już wygonią całkiem. Ja chce tylko spokojnie sobie grać.
avatar
Ludzie to są tylko Pixele Nie ma o co robić afery a to że jeszcze mieszana jest w to administracja tym bardziej napawa mnie śmiechem
avatar
Osa Stefan Jedna rzecz odemnie skończcie robić drame na cały serwer. Osa jesteś straszy spoko według mnie osoba starsza powinna olewać takie rzeczy a nie jeszcze to rodzmuchiwać. Stefan teżnie potrzebne prowokacje nie lubicie sie SPOKO ale całemu serwerowi nie chce sie już oglądać tej dramy Wszystkich zaczyna to męczyć tyle odemnie w tym temacie
avatar
@Shany przestań Shany gościu z jakiś noobków mnie obraża w czasie bana na głównej postaci co więcej namawia do tego jakiś swoich kolegów i robią cyrk w Poke Centrum. Sprawa jest już zgłoszona i mam nadzieje, że jeśli postać Qryi to Ty Stefan to lecisz na jeszcze dłuższe wakacje Duży uśmiech Prowokujcie mnie dalej <3
avatar
@Shany luzik, po prostu trzeba pamiętać że niektórzy mimo wieku nie dorastają Uśmiech
avatar
Osa, wyluzuj juz xd.
avatar
przykro mi ;*
avatar
przypominam że obecnie nie mam dostepu do maina więc główna postać to bobek na 300lvlu tylko
avatar
przecie maly xd, tylko 400+ lvl xd