Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
tak tak update spoko ale co z moimi zyskami xD
avatar
Ale to nie jest jakiś priorytet, grunt żeby jakiś update się pojawił, może by coś ludzi przywiało Uśmiech
avatar
Dlatego lepiej wyskrobać swój własny krótki (ale poprawny) regulamin i problem rozwiązany Język
avatar
moge komuś sprzedac alt konto za ppczki?
avatar
jedno pytanie
avatar
Ogólnie to pewnie wszystko stąd, że... ktoś już kiedyś tak zrobił (cipsoft) i nikt tego nie zmienił, nawet przy tłumaczeniu Oczko
avatar
Tak jak napisałem. W jednym punkcie jest jakby pozwolenie na handel kontem np. za PP w grze (co też jest dzieleniem konta) a kolejny zabrania dzielenia kontem. Nie napisać w jednym punkcie. "Jakiekolwiek dzielenie kontem (w tym handel) jest zabroniony"? Już pomijając, że nie rozumiem skąd ten problem odnośnie dzielenia kontem, ktoś chce to niech gra we dwóch.
avatar
mi się miesza Joy z Warcisławem jak sam z nimi stoję w Pc #update
avatar
i jak to się miesza?
avatar
No to trzeba te punkty zebrać do kupy jakoś, bo niektóre się mieszają ze sobą, np. jeden mówi że nie można sprzedawać konta za coś POZA grą (więc za coś w grze niby tak) a inny, że nie można konta dzielić
avatar
Ogólnie to tam gdzieś jest chyba info (bo dopisywałem niedawno) że usuwane po 2 tyg są postacie poniżej 16 poziomu... I o to w tym punkcie chodzi, żaden admin nigdy graczowi postaci nie usunął I nie usunie
avatar
Zmienia*
avatar
Co nie znienia faktu, że ten podpunkt to bezsens. Większość osób pewnie regulaminu i tak nie czyta, ale jeśli już, to coś takiego na pewno nie zachęca.
avatar
Na ten podpunkt "j" chyba wszyscy patrzą z przymrużeniem oka. Tylko jakiś mściwy administrator byłby do tego zdolny i odwołałby się do tego hihihi ale takich już nie ma z nami Duży uśmiech zostali sami mili,grzeczni,PRACOWICI Oczko #update
avatar
avatar
Dobra
avatar
Mam pytanie jak tu się ankietę tworzyło bo zaznaczam, że chce zrobić a tu nic ...
avatar
to dobrze ze mi nie usuneli skoro przez rok nie wchodzilem xD
avatar
Ten punkt to akurat największy bezsens.
avatar
xD