Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
to jedynie moja teoria w tej kwestii
avatar
o ile się nie myle to jak twój pokemon ma otrzymać "śmiertelny cios" a tuż przed nim go schowasz to system reaguje jak by otrzymał ten cios i pokazuje jego niezdolność.
avatar
Kamień słońca sie nie stakuje.
avatar
I czasami jak sie takiego pokemona chowa i wyciaga to odnawia mu sie po kilka % hp do pewnego momentu xD
avatar
Przytrafia się codziennie po x razy i praktycznie zawsze jak mam kilka ubitych pokemonów. Możliwe że to tylko kwestia paska z pokemonami który po prostu pokazuje że pokemon nie żyje mimo że żyje, ciężko powiedzieć
avatar
Wiesz, w jaki sposób to wywołać? Ew. kiedy Ci się coś takiego przytrafiło?
avatar
A tego*
avatar
Z tego buga z hp poków da radę jakoś poprawić? Bo troche irytuje jak widzisz że pokemon padł, po czym klikasz na pasku poków żeby go "wywołać" na slota i revive użyć a tu się okazuje że dziad ma 8% hp ;c
avatar
stackowanie
avatar
Czyli przerwa była z jakiegoś innego powodu czy tylko dla stackowania?
avatar
więc dokończyłem, dałem restart, drugi, a teraz się okazuje, że jednak zapomniałem puścić
avatar
@Ithu to miało czekać do 5 rano, ale byłem prawie pewny, że to przypadkiem puściłem teraz
avatar
no i gitara xD
avatar
dalej to zle działa Smutny
avatar
Nie robie problemów, pytam tylko
avatar
ciiiii Duży uśmiech zamiast pochwalic za dobra zmiane to ty robisz problemy Duży uśmiech bo co musisz poczekac w expie czy co xd
avatar
To aż takie pilne że do 5 rano nie może zaczekać? Uśmiech
avatar
aha dzieki za info
avatar
Miała dać stackowanie stonów, ale jak zwykle zapomniałem o czymś i potrzebuję kolejnej...
avatar
Co dala ta przerwa?