Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Davin Ciii niech dalej mysli ze jest tak Zajebisty ze kazdy tylko o nim mowi xddd
avatar
To nie sława tylko po prostu coraz więcej osób ma z Ciebie beke
avatar
To juz ty sam wiesz najlepiej :d powinienes o to zapytac samego siebie Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri a jakie to jest uczucie nie miec znajomych i komentowac zdj na fb ludziom z gierki?
avatar
To uczucie gdy masz taki "fejm", ze jestes na tyle slawny, ze inni mowia tylko o tobie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
avatar
nawet sie nie wychylam XD
avatar
jutro podejscie nr 2
avatar
@negatywny Pierwsze zwloki za ploty xd
avatar
pierwsze podejscie fail
avatar
RIP
avatar
Rakkeri troche taka gorsza wersja Patrosa bo przynajmniej mądrych słów umie używać choć nie wiadomo czy wie co oznaczają
avatar
22:17 Sakura [67]: R.I.P Hools zosta³ stracony dnia 14.12.2017 powód "W³asna g³upota i sianie siary w PC" << pozdrawiam Sakure ktory dokladnie opisal Hoolsa Aka Rakka w jednym zdaniu xd
avatar
Treść się zgadza więc pewnie tak.
avatar
@Ithuriel Mowisz o tym ? 22:12 [MG] Elveres podjal akcje "Usuniêcie" przeciw: hoolsplayer (Ostrzezenia: 6), powód: "Obrazliwa postawa", komentarz: "Naganne zachowanie w centrum + wulgaryzmy".
avatar
Więc wróć do opowiadania bajek o topce, wirtualnych firmach i innych zmyślonych rzeczach. Ktoś może w to kiedyś uwierzy.
avatar
night moze zrob stakowanie stonow tak jak na br ;D
avatar
@Rakkeri , Nie grałem ale wiedziałem o tej sytuacji? No ciekawe kto niby by mi o jakimś typku opowiadał że bana na IP/deleta'a miał. Doskonale to pamiętam bo po "odzyskaniu" postaci zacząłeś grać inną żeby niby czyste konto mieć.
avatar
21 legend quest robimy
avatar
mokre sny druida xd
avatar
Najwyżej ustanowię rekord w nowej dziedzinie xD