Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
widac ze nie czytasz ze zrozumieniem. mowie ze nie bylo skargi na moj nick bo nie przeszkadza ludziom. predzej wykorzystuja jego element zeby odzwierciedlic moja chec zarobku
avatar
Z tego co slyszalem, to nie mi brakuje 1 warna do perma, ja mam czyste konto. Nie wiem czego odzwierciedleniem jest Twój nick, stwierdzam fakt, że jest nieregulaminowy, a pisząc, że przez 5 lat nie dostałeś namelocka tylko obrażasz administracje.
avatar
dodatkowo gram tu od 5 lat i jakos nie przypominam sobie zeby ktos reportowal moj nick, to jasne ze po prostu szczypie cie dupka
avatar
@"Pokemon Druid" btw moze moj nick to odzwierciedlenie mojej glebokiej wiary chrzescijanskie? znasz mnie zeby o tym decydowac ?
avatar
@"Pokemon Druid" a jak to mozliwe ze sie wyslizgujesz od perma? ;v
avatar
@Tarble Nie wiadomo czy na servie są jakieś Hernyki, ale raczej nick Druid Król Henryków by Ci się nie spodobal, poza tym regulamin mówi jasno, że rasistowskie nicki nie są dozwolone niezależnie czy kogoś urażają czy nie.
avatar
@"Pokemon Druid" mamy tu jakiś "zydow" ? Duży uśmiech
avatar
Puszować pozwól, puszować daj Night nie bądź taki laj laj laj laj laj xD
avatar
Twój nick jest wbrew regulaminowi, to jest rasizm i niektórzy gracze mogą czuć się urażeni, jak to mozliwe, że jeszcze nie dostałeś namelocka?
avatar
"ej, koszmary senne nie mają prawa głosu" rasizm :v
avatar
xD
avatar
Ja przynajmniej jakichś mam. https://i.imgur.com/U2FYN1t.png
avatar
@"Pokemon Druid" a z kolegami z pokoju dobrze sie tam bawicie? Język
avatar
@Bayu Ja w przeciwieństwie do gimbazjalistów nie używam więcej niż jednego wykrzyknika i wiem, ze przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.
avatar
@"Pokemon Druid" 20:34 Pokemon Druid [318]: juz sie nie odzywam tak traktujesz wolność wyboru !!!
avatar
Jestem za usunięciem 3 głosów z opcji "Zostawić wyłączone"
avatar
20:29 Wayne [360]: glosuj na nie!20:32 Wayne [360]: oddam karte za głos w ankiecie!
avatar
Tarble a moze arboka kupisz zamiast Ekans 20:24 Pokeball. W środku jest Arbok [1] 10td
avatar
ithuriel oke po prostu mi sie spodobał
avatar
Ale niesłusznie zbanowani mają xDxD