Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
EJ
avatar
Dziękuje wszystkim za wspólną grę. Było trochę dobrego i złego z niektórymi w ogóle nie mogłem się dogadać, mam nadzieję, że mi tego za złe nie będą mieli. No nic to było naprawdę fajne kilka lat. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że serwer i beze mnie będzie się rozwijał. Trzymajcie się. Uśmiech
avatar
Mnie tylko bawi ta sytuacja? XD
avatar
To jak, capnę jakiegoś admina na tsa? Rozwiałbym wszelkie wątpliwości.
avatar
R.I.P Peggy xD
avatar
Tak potwierdzone info.
avatar
nom
avatar
Przypuszczam, że jak da Ci 1 zdanie to pewnie wałkuje do znudzenia.
avatar
Nie mam pojęcia jak on działa. Nawet dla mnie to tajemnica xD
avatar
NPC Bonus daje ciągle snorlaxy czy się zmienia? I gdzie są karty w boxach ! W niedziele robię rosół xD
avatar
Nadmienię, że nikt bana nie dostał za nic. Każdy przypadek jest weryfikowany wielu łowi samodzielnie i nie mamy z tym problemu.
avatar
A nie taki spam niepoparty dowodami.
avatar
krytykę przyjmuję, ale wolę konstruktywną Oczko
avatar
@Peggy to teraz wytłumacz mi, jak z wiadomości "Natomiast my często lubimy do swojej racji przekonywać też innych, coby zapobiec niepotrzebnej różnicy zdań" wyciągnąłeś wniosek "nie patrzy czego gracze oczekuja"
avatar
Ogólnie to Elveres przypadkiem usunął ankietę, jeśli ktoś chce to może ją jeszcze raz założyć (bo pewnie się przyda), ew. my to zrobimy jutro
avatar
Widac, ze nie patrzy czego gracze oczekuja, lepiej zakazac wszystkiego i za wszystko banowac, tylko potem sie nie zdziwcie jak bedziecie robic aktualizacji tylko dla siebie Uśmiech
avatar
Spoko, moze byc jak chcesz, tylko ta ankieta pewnie nic nie wniesie nawet jesli zostanie przeglosowane, typowe myslenie Nightmare cytat " Natomiast my często lubimy do swojej racji przekonywać też innych, coby zapobiec niepotrzebnej różnicy zdań "
avatar
Post nr 1.
avatar
PS Swoje decyzje proszę uzasadniać. Wszystkie dane będą weryfikowane.
avatar
Post numer 4 " Ci co są na nie. Proszę uzasadnić dlaczego. Inaczej głosy nie będą brane pod uwagę. "