Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Prosze cie xd z czym do ludzi haha xd Jeszcze musisz zjesc duzo kapusty z chlebem xd
avatar
hoolsik dawno nie dostałeś przez łeb ode mnie więc nie widzę sensu a żeby mnie miała boleć ręka c:
avatar
xD
avatar
Ciebie Stefan to ta reka od czego innego boli xD
avatar
ban sie nalezal skoro autoclicker czy tam tasker wchodzil w gre biorac pod uwage sam szacunek do wodza bo nie wyobrazam sobie jak jego musial bolec od tego lowienia nadgarstek ale jako top 5 +/- musze przyznac ze bol jest jak uj
avatar
Mógł nie spamować hotkeyami
avatar
piszecie*
avatar
przetrwalem 2 zgony a wy nadal o tym dennym banie piszenie jprdl
avatar
On płacze a nie śmieje się z bana Uśmiech
avatar
Ziomek, night ci napisal jasno. Odplasz taskera i piszesz z ludzmi.. nie ruszasz dupy od kompa na krok bez off taskera.
avatar
I moze w koncu poprawcie te wygasle screeny w poradnikach i ten zegar na tym forum bo jest zla strefa czasowa/czas letni ;]
avatar
To widocznie ktos z tym okiem musi sie udac do okulisty Oczko Teraz to tylko smiac mi sie z tego bana chce, ktorego dostalem za reczne lowienie xD
avatar
Jak się nikt nie domyśli, to się krzywda nie stanie. A jeśli to widać na pierwszy rzut oka, to się kończy tak, jak teraz.
avatar
Nikt nie chce żeby było 24/7, ale raz na jakiś czas jak ktoś będzie łowił botem żeby pogadać to według mnie krzywda się serverowi nie stanie.
avatar
Dalej nie rozumiem w czym problem jak ktoś będzie sobie łowił na bocie będąc przy tym "aktywnym". Ten fish tak wolno leci, że jedyny sposób na łowienie to ustawienie sobie hotkeyów i spamowanie ich bez patrzenia w monitor, ale wtedy pewnie też byłby ban "bo nie odpisuje".
avatar
Och, to proste, 2e) i 2f) załatwiają sprawę
avatar
Cytaty punktów z regulaminu adekwatne do sytuacji xD Ale jeśli łowienie to denerwowanie administracji lub jej obrażanie to niech ci będzie.
avatar
Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania gracza za jej denerwowanie lub obrażanie
avatar
ale jak widac ryb nie mozna lowic przez dluzysz okres czasu bo uznawane to jest za bota
avatar
Nie ma takiego punktu bo czytalem ten regulamin, wlasie po to by uniknac takich sytuacji jak wczoraj