Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Po chwili odeszla i za jakies 2-3 minut nagle kicka dostalem i ban
avatar
Prawda jest taka, ze stalem za domkiem Ithuriela i lowilem tam ryby, nagle pojawia sie Egiliam i pyta czy jest, ja jej oczywiscie odpisalem ze jestem itp. a ona do mnie, ze nie podoba jej sie jak lowie ryby (spamowanie hotkeyami)
avatar
a jak lowilem jak nie recznie?
avatar
@Peggy następnym razem spróbuj ręcznie i zobacz, że jest różnica Oczko
avatar
Jakby nie wprowadzili albumu z pokemonami, to by ludzie nie lowili i banow by nie było hahaha
avatar
"nie podoba mi sie jak lowisz ryby" - i za to ban na 10 dni nie majac zadnych dowodow ze mailem bota xD
avatar
Nightmare pw
avatar
Nastepnym razem bede recznie wpisywal hoty zeby bana nie dostac Duży uśmiech
avatar
Widzie, że zaczyna się tak jak kiedyś bany za łowienie ryb poprzez spamowanie hotkeyami, dziś jedna osoba się mnie spytała jak szybko łapie poki w bale, więc domyślam się ze większość osób nigdy nie zaglądała do zakładki hotkeye.
avatar
Dzieki za bana "hakowanie" hakowaniem nazywasz spamowanie hotkeyami?
avatar
21:54 [CM] Egiliam podjal akcje "Ban" przeciw: peggy (Ostrzezenia: 1), powód: "Hakowanie", komentarz: "ryby".
avatar
21:50 Peggy [95]: egiliamce sie cos nie podoba xD21:50 Peggy [95]: ze dziwnie lowie jak ja normalnie lowie xD
avatar
Wszystko co wspomaga/wyręcza Cię w czymś jest zabronione
avatar
A macro xddd?
avatar
Sell Togepi offy na pw w grze Duży uśmiech
avatar
Nie
avatar
mozna uzywac auto clickera zeby lowic ryby/
avatar
4 rocznice forum*
avatar
Nie ma eventu na 4 rocznicę serwera? xD O godzinę się spóźniłem, ale na event zawsze jest dobry czas xD
avatar
Jeżeli masz jakąś sprawę do mnie czy Nightmare napisz na PW o co konkretnie chodzi,