Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No nic widzę 1:0 dla @Aleksandrovska tym razem, a pan błyszczący geniusz przegrywa z kretesem.
avatar
Patros zdecyduj sie czy piszesz o jednym expowisku czy o tym ze tyrki daja tyle samo co na outland xD Masz Ty jakie kolwiek pojecie i tym co napisales czy napisales sobie to tak zeby cos napisac ;d?
avatar
Bez komentarza
avatar
Bo nie podobała mi się jego zawartość, która nie służy niczemu dobremu. A jak widać i bez tego jest kilka problemów.
avatar
Dlaczego mój temat został skasowany?
avatar
Ja VIPa nie dodawałem chcesz się żalić to idź do Ashby i do Regisa, który to testowałem. Poza tym są Elder Bellossomy są dokładnie takim samym respem jak Tyranitary. Tylko bugi naprawione i nagle straciło zainteresowanie Uśmiech
avatar
moglibyscie zrobic jak w tibi expowiska z bramkami lvli.. exp od 100 do 200 od 200 do 300 o 300 do 400 itp .. tylko zeby dalo sie fajnie expic bo to w koncu premium a nie ze exp ciagle taki sam jest i na dodatek sie zmniejsza
avatar
co nam z 1 expowiska dla wszystkich graczy co mozna tam expic spokojnie od 150 lvla..
avatar
no tak expi sie szybciej ... ale chodzi o to ze jest 1 expowisko czaicie ?? wbijasz 200 lvl idziesz np na tyrki i co tam masz expic do xx lvl ??i ciagle te zmniejszanie expa o polowe ... ludzie wiecej expowisk zrobcie takich zeby dalo sie normalnie expic a nie
avatar
Nie no, na tyrkach expi się o wiele szybciej niż na lee, ale gdzie zniknął temat z zażaleniami? xD Przecież był napisany w dziale offtop, nikogo nie obrażał, nikomu nie przeszkadzał, a zniknął bez śladu.
avatar
premium sie ma wyroznicac expem .. na kazdym lvlu a tutaj tak nie ma bo cviagle spada exp o polowe ... bez sens
avatar
patrz ile graczy odeszlo przez te zmiany ...
avatar
Brak mi słów... trzeba pakować walizy chyba powoli
avatar
Gdzie zniknął temat z listą zażaleń? Smutny
avatar
Poza tym nie masz bladego pojęcia na temat gry i obecnych wskaźników expa na VIPie. Bo na tę chwilę jest najlepszym respem a outland nie licząc respu Raichu jest gorszy niż premka1.
avatar
Ja expiłem 237 na respie Aerco z 1 moltkiem bo nie było wymiany legend. Potem dopiero po update jak pozwolili na powtarzanie boxów 4 postacie do 200 na respie hitmonlee i do 300 na respie lee bo nie było VIPa.
avatar
Zanim byś ten 300 lvl dobił to byś zobaczył ile to czasu. Starczyłoby dodać 1 quest co jakiś czas. A nie tak jak teraz dodasz i bez sensu bo każdy dobije lvl w 2 dni.
avatar
Nie mówie już o kamieniach błyszczących
avatar
Elveres mówisz że gra staje się nudna bo za szybko się expi.. Pomyśl tylko po co ludzie mają expić ?? Wbijasz 300 lvl i koniec gry... Gdybyście nie zmieniali tak expowisk tyle os by grało że to ch.. Exp na premium 2 powinien się wyróżniać szybkością expa a tu jest taki jak na outland ktory jest darmowy... A glupi vip kosztuje 600 pkt dramat
avatar
Jak zaczynałem grę było po 50 osób dziennie. Mimo droższego SMS shopu. Trudniejszej gry i miliona bugów.