Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Według regulaminu mogę karać graczy jeżeli uznam, że na karę zasługują.
avatar
Chodzi o złe zachowanie w grze i na forum.
avatar
Leci skarga do Nightmare
avatar
Zostałeś ukarany warnem za obraźliwe zachowanie. ahahahaha obrazliwe zachowanie XDDDD pokaz mi gdzie kogos obrazilem xD
avatar
Oliwa zawsze sprawiedliwa XDDDD 17:47 [MG] Elveres podjal akcje "Ostrzeżenie" (2 do bana) przeciw: marsylka (Ostrzezenia: 0), powód: "Obrazliwa postawa", komentarz: "Niekulturalne zachowanie".
avatar
Masz słuszność.
avatar
Ja tej Marsylce dałbym warna, strasznie brzydkim tonem do Ita pisze i w grze też brzydko pisze
avatar
Nie bron go tylko banuj! To jest wykorzystywanie buguw
avatar
Zawsze były takie miejsca i to żaden bug. Premka1 i tak jest za darmo. Jak ktoś wie gdzie można wylogować to dobrze. Nawet na 1 premce było takie miejsce a wtedy była płatna Uśmiech
avatar
Straszne. Wiecie, że od zmian na premce1 praktycznie na każdym nowym respie tak jest?
avatar
hahahaha parodia
avatar
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
avatar
to blad czy celowo zrobione, ze na premce 1 na ognistych mozna wylogowac i nie wywala do saffron? chodzi mi o to wzniesienie gdzie sie ropuje a pozniej schodzi schdami w dol. Jesli to blad to prosze o ukaranie Ithuriela, bo to on po zaprowadzeniu mnie za darmo na premke powiedzial mi o tym - pewnie sam wykorzystywal tego buga dla wlasnych korzysci.
avatar
Ten ITU to tylko brzydkim tonem pisze, a Ty chcesz dla niego tutora? xD
avatar
Nie żaden "Itu" tylko "Ithu", to takie trudne? Smutny
avatar
Itu to jest taki PO MOCNY XD
avatar
Dzieki Krysti <3 buziaczki ;*
avatar
po MOCNY << no kox Duży uśmiech wiec jak mocny to trzeba dac tuta xd
avatar
Gz Duży uśmiech
avatar
<3 <3 <3 !