Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie, mam normalnie w serwerowni, każdy serwer ma panel do sterowania
avatar
nwm dlaczego ale od pewnego czasu serwer ma takie lagi ze grac sie nie da
avatar
Fajnie, ze ty masz cala konsole do tego otsa Night i wylaczasz i wlaczasz recznie, bez Hosta platnego?
avatar
xD
avatar
no i odechcialo sie expic Smutny
avatar
Wybaczcie za offkę 15 minut, przypadkiem wyłączyłem serwer o.0
avatar
Czo to sie stanelo, jest tu Smerfu?
avatar
kto dzis l boxa pisac lollek
avatar
bo byla mowa o tym jak dodac plusika a przez to niektorzy mogli tego nie widziec Duży uśmiech
avatar
@Tarble aktualizacja forum coś zepsuła, klasyk
avatar
Elve Night czemu to do dawania reputu jest tak nisko ze normalnie tego nie widac (looknijcie https://zapodaj.net/2a29aa5462ed3.bmp.html )
avatar
Nie wiem jak wy ale ja jestem za czasów gdzie expiło się na typlo i expiłem postki samym terror gengarem wiec nikt mi nie wmówi ze za trudno jest
avatar
No to były czasy xD
avatar
Brak czasu to słaba wymówka, większość tych osób całe dnie w PC przesiaduje ale "nie mam czasu".
avatar
Sam czterema shiny expiłem wszystkie 5 postek (tymi prawie najtanszymi), gdzie większość osób śmigała z charizardem, venomothem, nie mówiąc już o scytherze. Spędziłem (o ile dobrze pamiętam) równe 3 miesiące na expie dzień w dzień a niektórym się nawet 1 legi nie chciało zrobić
avatar
Ithu: nie musisz mi tego tłumaczyć. Teraz wszystko idzie szybciej, łatwiej. Po prostu "płaczki" marudzą, że mają 150 lvl a 1-2 shiny a kiedyś na tym lvlu wszyscy mogli się pochwalić co najmniej czterema.
avatar
No to zgoda, ale na spokojnie można sobie zarabiać. Tam ile wpadnie to tylko na +.
avatar
I nie mówię ze nie da rady uzbierać 200td na thyplo tylko że do 120lvla ciężko uzbierać taką sumę bo tego jednak trochę trzeba ubić a lvl do tego 120 idzie "raz dwa".
avatar
Jak dla mnie wszystko sprowadza się do pracowitości graczy i wytrwałości.
avatar
No jest pewnie, że tak.